Ani 65 minút nestačilo na to, aby v Poprade padol gól. Rozhodli až nájazdy

Cez víkend odohrali popradské hokejistky posledný zápas základnej časti 1. ligy žien. O výhre sa rozhodovalo až v samostatných nájazdoch, keď gól nepadol v riadnom hracom čase, ani v predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Ani 65 minút nestačilo na to, aby v Poprade padol gól. Rozhodli až nájazdy

Posledný zápas základnej časti odohrali hokejistky HK Poprad proti Klubu ŽHK 2000 Šarišanka Prešov. Keďže už nešlo o umiestnenie v tabuľke skupiny, v zápase sa toho veľa neudialo.

Po streleckých suchotách o deľbe bodov rozhodovali až samostatné nájazdy. Presnejšiu mušku mali Popradčanky, ktoré nakoniec zdolali ženy z Prešova 1:0 zásluhou gólu Tatiany Ištocyovej.

Už v sobotu 7. 12. o 18:00 si popradské ženy zmerajú sily v prvom zápase nadstavbovej časti s tímom A skupiny, Ženským hokejovým klubom mesta Zvolen.