Dvadsiatka hrala sympaticky. Na Duklu to však nakoniec nestačilo

Fujerík z HK Orange 20 strelil prvý gól dvadsiatky na turnaji už v prvej minúte zápasu. Do 39. minúty to vyzeralo na prvú výhru slovenských mladíkov na Tatranskom pohári. Nakoniec sa ale prekvapenie nekonalo. Urputne bojujúcich dvadsiatkarov schladil

DUKLA Trenčín – HK Orange 20 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Góly: 39. Tybor (Sojčík, Imrich)

60. Tybor (Biro, Lelkeš)

1. Fujerík (Podsedlý)

Vylúčení: 4:4 na 2 min. Presilovky: 0:0 Oslabenia: 0:0 Rozhodovali: T. Orolín – Bednár, Kacej Diváci: 100

Zostavy: DUKLA Trenčín: Kristín – Biro, Imrich, Homer, Bagin, Bednár, Habšuda, Ďurkech, Nemčík – Šišovský, Rusnák, Tybor – Gašparovič, Sojčík, Lelkeš – Filo, Broska, Mikula – Hudec, Adamec, Mravík HK Orange 20: Romančík – Korím, Luža, Rusina, Pospíšil, Mikeska, Nechala, Tóth, Tkáč – Uhrík, Kolena, B. Mráz – Hinďoš, D. Fujerík, Podsedlý – Mašlanka, Boltun, Bíreš – Korytko, V. Fekiač, Lipovský

Víťaz súboja o pomocný bod: HK Orange 20

Najlepší hráči: DUKLA Trenčín: Radoslav Tybor HK Orange 20: Filip Podsedlý

Ceny odovzdávali: Roman Štamberský – športový riaditeľ SZĽH Tibor Turan – výkonný riaditeľ HK POPRAD a riaditeľ turnaja