Dvadsiatke dvojgólový náskok nestačil. Poprad otočil zápas za 80 sekúnd

Vo vloženom zápase hokejovej Tipsport extraligy nastúpili Popradčania v bratislavskom Ružinove proti slovenskej dvadsiatke.

Ilustračný obrázok k článku Dvadsiatke dvojgólový náskok nestačil. Poprad otočil zápas za 80 sekúnd

Popradčania začali na bratislavskom ľade vlažne a v polovici zápasu prehrávali 0:2 po presných zásahoch Hudeca a Mráza. Do konca druhej tretiny však tromi zlepenými gólmi otočili nepriaznivý vývoj. Slovenskej dvadsiatke sa päť minút pred koncom riadneho hracieho času naskytla šanca vyrovnať, keď na trestnú lavicu putoval Klouda, no presilovku domáci nevyužili. V závere spálil tutovku Mráz a tak Poprad udržal najtesnejšie víťazstvo.

HK Orange 20 – HK Poprad 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Góly: 11. Hudec, 26. Mráz – 31. Buc, 32. Šterbák, 33. Tomas. Rozhodovali: T, Orolin – Bednár, Snášel, vylúčení: 2:2, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, 411 divákov.

HK Orange 20: Nagy – Korím, Rusina, Nechala, Buri, Bednár, Valjent, Pospíšil, Hinďoš – Fujerík, Fekiač, Lipovský – Hudec, Bíreš, Matis – Uhrík, Kolena, Mráz – Klimčík, Rapáč, Boltun
HK Poprad: Sidor – Štěrbák, Suchý, Kovačevič, Kramár, Špelda, Kurali, Jáchym – Vandas, Klouda, Hvila – Tomas, Balán, Bus – Paločko, Koskinen, Jabrocký – Takáč, Gápa, Homa