Peter Handzuš Futbal

FK Poprad zahral pekný futbal. Kremničku rozstrieľal štyrmi gólmi

V 6. kole III. ligy Východ sa konečne zrodilo prvé domáce víťazstvo Popradu v tejto sezóne. Po dobrom výkone celého mužstva sa o výhre rozhodlo už v prvom polčase.

Ilustračný obrázok k článku FK Poprad zahral pekný futbal. Kremničku rozstrieľal štyrmi gólmi

Poprad sa ujal vedenia v 9. minúte, keď sa po rohu dostal k lopte Matúš Bendík. Z polovice ihriska potiahol loptu až pred brankára Nováka, ktorého z necelých šiestich metrov prestrelil.

Druhý gól domácich strelil v 19. minúte Radomír Michlík, ktorý sa dostal k lopte po peknej kombinácii v strede ihriska a takisto nedal hosťujúcemu brankárovi z tesnej blízkosti šancu.

Po druhom góle už hral Poprad v pohode. V 33. minúte nadvakrát prekonal Nováka Lukáš Janigloš a za stavu 3:0 už bolo vlastne po zápase.

V druhom polčase sa už nehral taký pekný futbal, no po štandardnej situáci a skrumáži pred bránou zvýšil peknými nožnicami na konečných 4:0 druhým gólom Radomír Michlík.

Na zápas sa prišla pozrieť aj malá skupina fanúšikov z Čiech, ktorá svojím povzbudzovaním spestrila atmosféru na štadióne v Spišskej Belej.

Zostrih a hodnotenie zápasu z úst domáceho trénera Vladimíra Lajčáka si môžete pozrieť vo videu.

FK Poprad – TJ ŠK Kremnička 4:0 (3:0)
Góly: 9. Bendík, 19. Michlík, 33. Janigloš, 87. Michlík
ŽK: Pekarčík (Poprad)

Tipos III. Liga východ FK Poprad : Šk Kremnička 4:0 (3:0)