V sobotu za sychravého jesenného počasia pokračovala 11. a 12. kolom Popradská futsalová liga. Hráči Union zvýšili svoj náskok na čele tabuľky, keď si ľahko poradili s Evolution a vyhrali aj súboj so svojim najväčším rivalom.

Ilustračný obrázok k článku Hráči Union si upevnili vedúcu pozíciu. Budúcu sobotu sa hrá posledné jesenné dvojkolo

Union zvládli poľahky aj Lion, keď ich rozdrvili už v prvom polčase 5:0 a vrátili im prehru z prvého zápasu aj s úrokmi.

Družstvo OV SZM si v sobotu tiež pripísalo dve víťazstvá. A to v gólovej prestrelke s Elronom a nad hráčmi z Euronics.

Beer Boys boli blízko k druhej svojej výhre v tomto ročníku, keď v prvom polčase vyhrávali s Elronom 4–2, no tí svojimi skúsenosťami nedovolili prekvapenie a nakoniec vyhrali presvedčivo 11:6.

Beer Boys i Evolution si nepripísali ani bod, Corolláci mali voľno. V tabuľke po sobote nenastala žiadna zmena. Poradie družstiev ostalo zachované.

Najbližšiu sobotu budeme pokračovať posledným jesenným dvojkolom, kedy uzavrieme jesennú časť Popradskej futsalovej ligy.

SDS – LION 3:7 (1:0)
Góly: Vojtek 1, Barabas 1, Neupauer 1 – Kiška J. 2, Gábor 2, Kovalčík 1, Sabo 1, Findura 1
Brankári: Ruzžbaský – Šavel

OV SZM – Elron 9:6 (3:2)
Góly: Vasilko 4, Drahno 4, Polák 1 – Badzík 2, Melicherčík 2, Kovalčík 1, Pačan 1
Ž.K: Melicherčík /Elron/
Brankári: Remža – Bilina

Euronics – Beer Boys 5:2 (2:1)
Góly: Kall F. 2, Josko 2, Kaleta 1 – Harhovský 1, Krivjanský 1
Brankari: Sasák – Mlynarčík

Evolution – Union 5:15 (2:8)
Góly: Bobovský 3, Kupčo 2 – Tropp A. 4, Rusnák 4, Rumančík 2, Bartoš 2, Pitoniak 1, Janík 1, Tropp J. 1
Brankári: Bolcár – Alexa

Beer Boys – Elron 6:11 (4:2)
Góly: Krivjanský 2, Harhovský 1, Antal 1, Tomko 1, Gai 1 – Badzík 5, Pačan 3, Melicherčík 2, Kovalčík 1
Brankári: Hrebenár – Bilina

S D S – Evolution 15:5 (8:1)
Góly: Štelbaský M. 4, Balaž 3, Lorenc 3, Beller 2, Barabas 1, Laskovský 1, Neupauer 1 – Petruščák M. 1, Košár 1, Luščik Mir. 1, Luščík Mar.1, Bobovský 1
Brankári: Ružbaský – Košár/Petruščák P.

Text+foto: Jozef Zubal