Jazdené auto rýchlo a bez zbytočného vybavovania: Sympatická Martina vám v Poprade poradí, ako na to

Kúpiť si dnes novučičké auto v hotovosti je dnes utópiou pre viacerých ľudí. Preto mnohí využívajú možnosť kúpiť si na splátky nejaké to jazdené. V regiónoch východného Slovenska vám ho Martina Pribulová pomôže prefinancovať tak, aby nezaťažil váš mesačný rozpočet.

Monika Földešiová
Ilustračný obrázok k článku Jazdené auto rýchlo a bez zbytočného vybavovania: Sympatická Martina vám v Poprade poradí, ako na to
Zdroj: Vladimír Vojtela Photography

Teraz si môžete kúpiť jazdené auto na splátky bez zbytočného čakania. Martina Pribulová zo spoločnosti Martin Anderson vám ho zabezpečí bez ohľadu na to, či si ho chcete kúpiť cez autobazár, od súkromného inzerenta, alebo dať si ho doviesť rovno zo zahraničia (len v rámci Európskej únie, pozn. red.)

Ako to funguje?

Veľmi jednoducho a rýchlo! Vyberiete si auto, ktoré chcete kúpiť. Skontaktujete zástupkyňu spoločnosti Martin Anderson, stretnete sa, zabezpečí výber auta a pripraví vám výpočet splátok podľa vašich požiadaviek či možností .

V čom je to výhodné?

Keby ste kupovali auto na splátky na vlastnú päsť, trvalo by vám týždne, kým by ste sa zorientovali v podmienkach bankových a nebankových úverových spoločností. Najmä bankový sektor by totižto preveroval vaše daňové priznanie, schopnosť auto splácať a všetku dokumentáciu k tomu potrebnú. Výhodou tohto sprostredkovateľa je práve rýchlosť. Už do 1 hodiny máte pripravenú zmluvu a do 7 pracovných dní od začiatku vybavovania leasingu viete mať svojho vysneného tátoša doma.

„Viem poradiť pri výbere auta, najzhodnejšiu cestu v procese schvaľovania úveru, voliteľnej doby splácania, flexibilnej výške splátok… Všetko je o efektívnej komunikácii a skúsenostiach,“ vysvetľuje Martina Pribulová. Ako ďalej pokračuje, každé kupované auto musí byť preverené – či nemá prerazené číslo, nie je naň exekúcia alebo či nie je predmetom trestnej činnosti. Toto všetko za vás zistí úverová spoločnosť a s minimálnou dobou čakania!

Navyše, úrokové sadzby, ktoré vybaví, kopírujú ponuku komerčných bánk pri spotrebnom úvere. Nemusíte sa preto obávať premrštenej a nereálnej ponuky.

Na východe nakupujú muži

Aj keď by ste predpokladali, že kúpa áut typu combi je v našom kraji záležitosťou prevažne rodín, ste na veľkom omyle. „Najviac letia Škody a Audi combi. Gro mojej cieľovej skupiny záujemcov sú skôr samotní muži, takže vidno, že začínajú byť praktickejší :),“ vysvetľuje.
A aké sú najčastejšie faktory pri výbere samotného auta? „Samozrejme nízka spotreba, málo najazdených kilometrov a čo najlepšia výbava za danú sumu. Čiže aspoň tá klimatizácia alebo multifunkčný volant,“ pokračuje s úsmevom sprostredkovateľka Martina.

Čo o nej povedali…

„S p. Pribulovou prebehol celý proces veľmi rýchlo a bez zdržovania. Všetko sme riešili zväčša cez internet alebo telefonicky. Moja žiadosť bola veľmi rýchlo schválená, len som zo začiatku nevedel, aké si mám vybrať auto. Ale aj s tým mi pomohla a bolo vidno, že má autá v oku a vyzná sa,“ povedal o nej živnostník Ján Križan.

„Celá realizácia kúpy môjho auta prebehla veľmi rýchlo. Čakal som len na lepšie podmienky pri prepise auta. Nemôžem na ňu povedať nič zlé, lebo bola promptná pri komunikácii a poskytla mi kvalitnú odbornú pomoc,“ pochvaľuje si priateľský a profesionálny prístup podnikateľ s upratovacou firmou Tibor Pokrivčák.

Informujte sa aj vy v prípade záujmu na tel. čísle 0908 030 474 alebo na infomartinanderson@gmail.com a matapribulka@gmail.com.

(PR správa)

Zdroj: Facebook

Odporúčame

Tento článok nie je možné komentovať.