KOMPLETNÝ PREHĽAD: Na trávnikoch to cez víkend žilo, Poprad má dôvod na radosť
Po stretnutiach odohraných tento víkend patrí FK Poprad 2. miesto v tabuľke DOXXbet Ligy Východ. Popradskému béčku patrí prvá priečka v V. lige Podtatranskej a FK Svit je v IV. lige Podtatranskej na druhom mieste so štyrmi výhrami a jednou prehrou.
DOXXbet Liga 4. kolo
MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – FK HANISKA 3:0
1. FC TATRAN PREŠOV – MFK LOKOMOTÍVA ZVOLEN 3:0
MŠK RIMAVSKÁ SOBOTA – PARTIZÁN BARDEJOV 2:0
FK POPRAD OFK TEPLIČKA NAD VÁHOM 3:1 FOTO+VIDEO
FK SPIŠSKÁ NOVÁ VES – MFK DOLNÝ KUBÍN 3:1
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE – FC VSS KOŠICE 0:1
IV. Liga Sever 5. kolo
MŠK SPARTAK MEDZILABORCE – F.O. AJAX PAKOSTOV 3:1
FK SLOVAN KENDICE – FK SVIT 1:3
OFK – SIM RASLAVICE – TJ DRUŽSTEVNÍK RADVAŇ NAD LABORCOM 3:0
MŠK SPIŠSKÉ PODHRADIE – ŠK ŠTRBA 3:1
OŠK FINTICE – FK STARÝ SMOKOVEC, VYSOKÉ TATRY 3:1
OFK TATRAN KRAČÚNOVCE – OŠFK ŠARIŠSKÉ MICHAĽANY 0:1
OFK DLHÉ KLČOVO – TJ SOKOL ĽUBOTICE 1:0
TJ DRUŽSTEVNÍK VYŠNÝ MIROŠOV – 3:0FK TATRAN ZÁMUTOV
V. Liga Podtatranská 3. kolo
FK PRAKOVCE – FK 1931 HRANOVNICA 3:2
FK POPRAD – FK 05 LEVOČA 5:1
TJ ŠTART HRABUŠICE – MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ 1:0
TJ DRUŽSTEVNÍK SPIŠSKÉ BYSTRÉ – TJ SLOVAN SMIŽANY 0:2
OŠK TEPLIČKA – FK VEĽKÁ LOMNICA 2:0
TJ SLOVAN NÁLEPKOVO – OFK KRAVANY 0:1
FK SLOVAN HELCMANOVCE – ŠK HARICHOVCE 2:3
6. Liga PFZ 3. kolo
OFK VEĽKÝ SLAVKOV – OFK BATIZOVCE 1:3
TJ TATRAN ĽUBICA – OFK VIKARTOVCE 3:0
OŠK SPIŠSKÝ ŠTVRTOK – MŠK SLAVOJ SPIŠSKÁ BELÁ 5:3
ŠK ZEMEDAR POPRAD – STRÁŽE – 1. MFK KEŽMAROK 0:1
TJ TATRAN LIPTOVSKÁ TEPLIČKA – OFK TOPOREC 3:0
FK 49 SPIŠSKÝ HRHOV – OFK PREBOJNÍK HOZELEC 0:2
FK THERMAL PARK VRBOV – TJ PARTIZÁN VERNÁR 4:3
7. Liga PFZ
TJ TATRAN HUNCOVCE – FO VLKOVÁ 1:2
TJ SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK – TJ TATRAN SPIŠSKÉ HANUŠOVCE 4:4
DRUŽSTEVNÍK DRAVCE – ŠK LUČIVNÁ 1:1
OFK ŠUŇAVA – FK GÁNOVCE 6:4
TJ BANÍK HÔRKA – TJ DUNAJEC SPIŠSKÁ STARÁ VES 1:2
FK BIJACOVCE – OFK JÁNOVCE 2:1
ŠK TATRAN-MLYNČEKY – FC SPIŠSKÁ TEPLICA L.D. 2:4
8. Liga PFZ
„DRUŽSTEVNÍK“ FRANKOVÁ – TJ „DYNAMO“ PODHORANY 1:3
TJ FO VÝBORNÁ – FK LENDAK 4:1
MLADOSŤ MATIAŠOVCE – FK DRUŽSTEVNÍK KURIMANY 1:2
ŠK 06 SLOVENSKÁ VES – ŠK – OBCE DÚBRAVA 6:3