Futbalový víkend v číslach: Pozrite si prehľad výsledkov zápas po zápase...
FK Poprad získal cenné víťazstvo vo Vranove nad Topľou. Bodovalo aj popradské Béčko, Vysoké Tatry, Svit a Štrba. Pozrite si prehľad výsledkov víkendových zápasov.
Tipos III. Liga Východ – 11. kolo (13.10.2013)
TJ Baník Ružiná – ŠK Odeva Lipany 1:0
MŠK Fomat Martin – MFK Dolný Kubín 1:1
MŠK Námestovo – TJ ŠK Kremnička 1:0
MFK Vranov nad Topľou – FK Poprad 0:3
MŠK Žilina (B) – FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 4:0
FK Bodva Moldava nad Bodvou – SLAVOJ Trebišov 3:1
1. FC Tatran Prešov (B) – ŠK FUTURA 0:0
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves – MFK Košice (B) 1:3
IV. Liga Východ – 12. kolo (13.10.2013)
MFK Slovan Giraltovce – MFK Snina 1:1
MFK Slovan Sabinov – FK Spišská Nová Ves 3:1
FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry – TJ Veľké Revištia 3:0
FK Družstevník Plavnica – TJ FK Vyšné Opátske (A) 1:0
FK Svit – FK Košice – Barca 1:1
FK Drustav Svidník – MFK Zemplín Michalovce (B) 0:6
FK Pokrok SEZ Krompachy – FK Haniska 1:1
MŠK Tesla Stropkov – MŠK Spišské Podhradie 3:0
V. Liga Sever – 11. kolo (13.10.2013)
MFK Stará Ľubovňa – TJ Rozvoj Pušovce 1:3
TJ Sokol Ľubotice – MŠK Spartak Medzilaborce 5:0
OŠK Kľušov – F.O. AJAX Pakostov 3:1
ŠK Štrba – 1. MFK Kežmarok 8:0
OFK – SIM Raslavice – TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 3:1
FK Slovan Kendice – OFK Tatran Kračúnovce 1:1
OFK Dlhé Klčovo – FK Tatran Zámutov 0:4
OŠK Fintice – MsFK Hanušovce nad Topľou 0:0
VI. Liga Podtatranská – 10. kolo (13.10.2013)
FK Poprad (B) – TJ Družstevník Spišské Bystré 2:0
TJ Štart Hrabušice – FK Slovan Helcmanovce 2:0
MŠK Slavoj Spišská Belá – TJ Lokomotíva Margecany 8:1
OŠK Teplička – AŠK Maria Huta Gelnica 3:1
OFK Kravany – TJ Slovan Nálepkovo 3:2
TJ Slovan Smižany – FK 05 Levoča (A) 6:1
FK 1931 Hranovnica – ŠK Harichovce 2:0
1. ČEZ trieda – 12. kolo (13.10.2013)
OFK Veľký Slavkov – TJ Družstevník Batizovce 2:2
MŠK Slavoj Spišská Belá (B) – 1. FC Mengusovce 4:2
ŠK Zemedar Poprad – Stráže – FK 49 Spišský Hrhov 2:0
OFK Vikartovce – TJ Partizán Vernár 3:0
TJ Tatran Liptovská Teplička – OŠK Spišský Štvrtok 4:2
FK Thermal Park Vrbov – TJ Baník Hôrka 3:2
ŠK Lučivná – FK Veľká Lomnica 0:0
TJ Toporec – TJ Tatran Ľubica 1:2
2. trieda – 11. kolo (13.10.2013)
FK Gánovce – ŠK Tatran-Mlynčeky 1:4
TJ Dunajec Spišská Stará Ves – TJ Tatran Huncovce 3:1
FK Granč – Petrovce – OFK Prebojník Hozelec 1:3
OFK Šuňava – TJ Iskra Stará Lesná 1:0
OFK Jánovce – FO Vlková 1:3
TJ Spišský Štiavnik – FK Žakovce 3:1
TJ FO Výborná – Družstevník Dravce 9:0
Tabuľka III. Liga Východ
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Bodva Moldava nad Bodvou | 11 | 6 | 4 | 1 | 21:08 | 22 | 7 |
2 | MFK Dolný Kubín | 11 | 6 | 3 | 2 | 19:15 | 21 | 3 |
3 | MŠK Žilina B | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:12 | 19 | 4 |
4 | TJ Baník Ružiná | 11 | 5 | 4 | 2 | 26:16:00 | 19 | 1 |
5 | FC LOKOMOTÍVA KOŠICE | 11 | 5 | 4 | 2 | 16:12 | 19 | 1 |
6 | SLAVOJ Trebišov | 11 | 6 | 0 | 5 | 14:14 | 18 | 0 |
7 | MŠK Námestovo | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:12 | 16 | –2 |
8 | FK Poprad | 11 | 4 | 3 | 4 | 20:15 | 15 | –3 |
9 | 1. FC Tatran Prešov B | 11 | 3 | 6 | 2 | 12:11 | 15 | 0 |
10 | MŠK Fomat Martin | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:13 | 15 | –3 |
11 | TJ ŠK Kremnička | 11 | 4 | 1 | 6 | 11:14 | 13 | –5 |
12 | MFK Košice B | 11 | 3 | 3 | 5 | 14:15 | 12 | –3 |
13 | ŠK FUTURA | 11 | 3 | 3 | 5 | 9:31 | 12 | –3 |
14 | MFK Vranov nad Topľou | 11 | 3 | 2 | 6 | 10:19 | 11 | –4 |
15 | ŠK Odeva Lipany | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:13 | 9 | –6 |
16 | ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves | 11 | 2 | 1 | 8 | 10:24 | 7 | –8 |
Tabuľka V. Liga Sever
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Rozvoj Pušovce | 12 | 9 | 2 | 1 | 55:17:00 | 29 | 11 |
2 | ŠK Štrba | 12 | 8 | 1 | 3 | 32:16:00 | 25 | 1 |
3 | TJ Sokol Ľubotice | 12 | 7 | 1 | 4 | 31:18:00 | 22 | 4 |
4 | OFK – SIM Raslavice | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:12 | 21 | 0 |
5 | OFK Tatran Kračúnovce | 12 | 6 | 2 | 4 | 22:12 | 20 | 5 |
6 | TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom | 12 | 6 | 1 | 5 | 20:19 | 19 | 4 |
7 | FK Slovan Kendice | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:16 | 18 | –3 |
8 | F.O. AJAX Pakostov | 12 | 6 | 0 | 6 | 23:25 | 18 | 3 |
9 | FK Tatran Zámutov | 12 | 5 | 2 | 5 | 26:19:00 | 17 | 5 |
10 | MFK Stará Ľubovňa | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:14 | 17 | –4 |
11 | OŠK Fintice | 12 | 5 | 1 | 6 | 25:24:00 | 16 | –5 |
12 | MŠK Spartak Medzilaborce | 12 | 5 | 0 | 7 | 19:26 | 15 | 0 |
13 | OŠK Kľušov | 12 | 4 | 0 | 8 | 21:27 | 12 | –6 |
14 | MsFK Hanušovce nad Topľou | 12 | 2 | 6 | 4 | 11:23 | 12 | –6 |
15 | OFK Dlhé Klčovo | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:28 | 11 | –10 |
16 | 1. MFK Kežmarok | 12 | 1 | 0 | 11 | 5:58 | 3 | –12 |
Tabuľka IV. Liga Východ
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Družstevník Plavnica | 12 | 8 | 1 | 3 | 19:05 | 25 | 4 |
2 | MFK Slovan Giraltovce | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:13 | 23 | 5 |
3 | FK Haniska | 12 | 7 | 2 | 3 | 13:10 | 23 | 2 |
4 | TJ Veľké Revištia | 12 | 7 | 1 | 4 | 22:16 | 22 | 4 |
5 | MFK Slovan Sabinov | 12 | 6 | 3 | 3 | 22:13 | 21 | 0 |
6 | MŠK Spišské Podhradie | 12 | 7 | 0 | 5 | 15:16 | 21 | 3 |
7 | MŠK Tesla Stropkov | 12 | 5 | 3 | 4 | 19:13 | 18 | –3 |
8 | FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry | 12 | 5 | 3 | 4 | 14:10 | 18 | 3 |
9 | TJ FK Vyšné Opátske A | 12 | 5 | 2 | 5 | 24:14:00 | 17 | 2 |
10 | MFK Zemplín Michalovce B | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:19 | 17 | 5 |
11 | MFK Snina | 12 | 5 | 2 | 5 | 13:17 | 17 | 2 |
12 | FK Spišská Nová Ves | 12 | 4 | 4 | 4 | 20:14 | 16 | 1 |
13 | FK Pokrok SEZ Krompachy | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:19 | 16 | –5 |
14 | FK Svit | 12 | 3 | 1 | 8 | 9:25 | 10 | –11 |
15 | FK Košice – Barca | 12 | 0 | 5 | 7 | 8:21 | 5 | –7 |
16 | FK Drustav Svidník | 12 | 0 | 1 | 11 | 3:33 | 1 | –23 |
Tabuľka VI. Liga Podtatranská
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OFK Kravany | 10 | 9 | 0 | 1 | 41:15:00 | 27 | 9 |
2 | TJ Slovan Smižany | 10 | 8 | 1 | 1 | 39:12:00 | 25 | 7 |
3 | FK Slovan Helcmanovce | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:16 | 18 | 3 |
4 | FK Poprad B | 9 | 5 | 2 | 2 | 24:16:00 | 17 | 5 |
5 | AŠK Maria Huta Gelnica | 10 | 5 | 2 | 3 | 24:17:00 | 17 | 5 |
6 | TJ Družstevník Spišské Bystré | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:09 | 17 | 5 |
7 | TJ Slovan Nálepkovo | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:08 | 17 | 5 |
8 | TJ Štart Hrabušice | 10 | 5 | 0 | 5 | 13:18 | 15 | 0 |
9 | OŠK Teplička | 10 | 4 | 2 | 4 | 25:20:00 | 14 | –7 |
10 | FK 1931 Hranovnica | 10 | 3 | 0 | 7 | 12:26 | 9 | –9 |
11 | TJ Lokomotíva Margecany | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:23 | 8 | –4 |
12 | MŠK Slavoj Spišská Belá | 9 | 2 | 1 | 6 | 18:23 | 7 | –5 |
13 | FK 05 Levoča A | 10 | 1 | 1 | 8 | 11:42 | 4 | –8 |
14 | ŠK Harichovce | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:21 | 1 | –14 |
Tabuľka 1. ČEZ trieda
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Toporec | 13 | 10 | 1 | 2 | 43:16:00 | 31 | 7 |
2 | OFK Vikartovce | 13 | 9 | 2 | 2 | 35:19:00 | 29 | 11 |
3 | TJ Tatran Ľubica | 13 | 8 | 2 | 3 | 20:11 | 26 | 8 |
4 | FK Veľká Lomnica | 13 | 7 | 3 | 3 | 26:18:00 | 24 | 6 |
5 | OŠK Spišský Štvrtok | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:21:00 | 24 | 3 |
6 | ŠK Zemedar Poprad – Stráže | 13 | 6 | 2 | 5 | 21:19 | 20 | 2 |
7 | MŠK Slavoj Spišská Belá B | 13 | 5 | 4 | 4 | 29:24:00 | 19 | 1 |
8 | OFK Veľký Slavkov | 13 | 4 | 6 | 3 | 37:31:00 | 18 | –3 |
9 | FK 49 Spišský Hrhov | 13 | 5 | 2 | 6 | 24:18:00 | 17 | –1 |
10 | TJ Družstevník Batizovce | 13 | 4 | 4 | 5 | 19:32 | 16 | –2 |
11 | TJ Partizán Vernár | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:25 | 15 | –3 |
12 | TJ Tatran Liptovská Teplička | 13 | 4 | 2 | 7 | 25:31:00 | 14 | –10 |
13 | TJ Baník Hôrka | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:36 | 11 | –7 |
14 | FK Thermal Park Vrbov | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:35 | 11 | –10 |
15 | ŠK Lučivná | 13 | 2 | 3 | 8 | 21:25 | 9 | –12 |
16 | 1. FC Mengusovce | 13 | 2 | 1 | 10 | 17:32 | 7 | –11 |
Tabuľka 2. trieda
Por. | Družstvo | Z | V | R | P | Skóre | Body | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OFK Prebojník Hozelec | 12 | 10 | 2 | 0 | 26:08:00 | 32 | 14 |
2 | ŠK Tatran-Mlynčeky | 12 | 8 | 1 | 3 | 30:14:00 | 25 | 7 |
3 | OFK Šuňava | 12 | 8 | 1 | 3 | 24:11:00 | 25 | 10 |
4 | TJ Dunajec Spišská Stará Ves | 12 | 8 | 1 | 3 | 26:17:00 | 25 | 7 |
5 | TJ Iskra Stará Lesná | 12 | 6 | 3 | 3 | 26:09:00 | 21 | 3 |
6 | TJ Spišský Štiavnik | 12 | 5 | 4 | 3 | 24:14:00 | 19 | 1 |
7 | FK Žakovce | 12 | 6 | 1 | 5 | 30:23:00 | 19 | 1 |
8 | TJ Tatran Huncovce | 12 | 6 | 0 | 6 | 21:21 | 18 | 0 |
9 | OFK Jánovce | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:12 | 17 | –1 |
10 | TJ FO Výborná | 12 | 5 | 1 | 6 | 34:24:00 | 16 | –5 |
11 | FO Vlková | 12 | 2 | 3 | 7 | 18:36 | 9 | –9 |
12 | FK Granč – Petrovce | 12 | 2 | 1 | 9 | 8:46 | 7 | –11 |
13 | Družstevník Dravce | 12 | 2 | 0 | 10 | 10:32 | 6 | –9 |
14 | FK Gánovce | 12 | 1 | 0 | 11 | 13:38 | 3 | –18 |