Lomnica s plným bodovým ziskom. Tešia sa i hráči Ľubovne

Cez Jozefovskú sobotu pokračovala v matejovskom zámočku Podtatranská florbalová liga 17.-18. kolom.

Ilustračný obrázok k článku Lomnica s plným bodovým ziskom. Tešia sa i hráči Ľubovne

Veľká Lomnica si odniesla opäť plný bodový zisk. Jednoznačne vyhrala s posledným Vrbovom dvojciferne. S Legendami Spišské Podhradie to nemali až tak jednoduché. Podhradie sa ujalo vedenia o dva góly. Lomnica vyrovnala v úvode druhej tretiny. Podhradie odohralo svoje zápasy bez hráčov na striedanie, čo sa prejavilo v závere. V tretej tretine ho Lomnica rozstrieľala. V posledných 20 sekundách zápasu dokázali Lomničania streliť neuveriteľne až tri góly.

Darilo sa aj Starej Ľubovni. V pohode zvládla zápas s Vrbovom. S lídrom súťaže Pink Panthers dokázala už druhýkrát v sezóne hrať vyrovnanú partiu. Hoci Pantheri vyhrávali už 4:0, mladíci z Ľubovne sa nevzdali a priblížili sa na rozdiel jedného gólu. Aj na ďalšie góly Pantherov dokázali odpovedať. Minútu pred koncom zápasu sa podarilo Zálešovi z Ľubovne vyrovnať a zabezpečiť tak spravodlivú deľbu bodov.

Vrbov i Podhradie ťahali tentokrát za kratší koniec a obidva svoje zápasy prehrali.

V štatistikách hráčov zatiaľ vedie Repiščák z Panthers, ku ktorému sa nebezpečne približujú Lomničania Lukáč s Kolesárom. Brankárom jasne kraľuje Kroták z Panthers. Cez veľkonočné sviatky má liga prestávku. Stretneme sa až druhú aprílovú sobotu.