Marián Handzuš Hokej

PHL: Vyrovnaný vrch tabuľky

Popradská hokejová liga pokračovala ďalšími dvoma stretnutiami. V tipovačke sa vyskytli mierne problémy, na ktorých sa pracuje, tipovanie odohratých, ani plánovaných zápasov to neovplyvní.

Marián Barilla – V súboji tímov, ktoré doteraz nezískali ani bod, sa z premiérového víťazstva tešili popradskí rusi. Zápas bol však dlho na vážkach keď o svojom triumfe rozhodli hráči CCCP až v záverečnej tretine. Tím Elite Forces pokračuje v nevýrazných výkonoch, keď tentoraz ostal na lopate ambicióznych hráčov Sabres. Tí si už po dvoch tretinách vytvorili rozhodujúci náskok, ktorý si v závere stretnutia udržali.

HK CCCP Poprad – HK Svit-Podskalka 7:3 (2:2, 2:0, 3:1) Góly: Křelina 2, Jaroň 2, Roth, Točoň, Kovalčík – Chmura, Gula, Leskovjanský

HC Elite Forces Poprad – HC Sabres Poprad 3:6 (2:3, 1:3, 0:0) Góly: Kupčo 2, Kočiš – Burdíček 2, Dúbravský, Suchý, Orolín, Pavela