Peter Handzuš Futbal

Poprad remizoval s Ružinou. Tréner bol s výsledkom spokojný

TJ Baník Ružiná, minuloročný účastník 2. ligy, bol v poradí tretím tímom, ktorý v Spišskej Belej proti FK Poprad v tejto sezóne uhral bod.

Ilustračný obrázok k článku Poprad remizoval s Ružinou. Tréner bol s výsledkom spokojný

FK Poprad nastúpil na ťažký zápas bez viacerých zranených hráčov a už v prvej minúte prehrával. Do polčasu však Orenič a Michlík zápas otočili a nebyť gólu po spornej situácii v 64. minúte, tri body mohli zostať doma.

Po ôsmych odohratých kolách je FK Poprad na 6. mieste. Doma (v Spišskej Belej) sa najbližšie predstaví 5. októbra o 14:30 v zápase proti MŠK Námestovo.

FK Poprad – TJ Baník Ružiná 2:2 (2:1) Góly: 22' Orenič, 26' Michlík – 1' Gajdošík, 64' Kamendy ŽK: Huszárik – Boháčik, Kinček, Líška

Vo videu si môžete pozrieť hodnotenie zápasu trénerom Lajčákom.

FK POPRAD : TJ BANÍK RUŽINÁ 2:2 (2:1)