Tri tímy s jednou prehrou. V čele aj naďalej Union

V sobotu sa uskutočnilo ďalšie dvojkolo Popradskej futsalovej ligy. Zápasmi začala už druhá tretina mestskej ligy. Prvýkrát okúsili trpkosť prehry hráči SDS, keď si neporadili s aktuálnym lídrom, tímom Union.

Ilustračný obrázok k článku Tri tímy s jednou prehrou. V čele aj naďalej Union

Hráči Evolution si zaknihovali druhú výhru a to s pivnými chlapcami z Beer Boys, čím sa odpútali z chvosta tabuľky, ktorý prenechali práve pivným chlapcom…

Lioni vrátili nečakanú prehru z 5. kola, keď po polčase vyhrávali 4:0 a nakoniec prehrali 5.4. Tentokrát presvedčivo vyhrali 5:1.

Hráči Coroll, Evolution a Beer Boys ani tentokrát nestačili na svojich súperov a prehrali obidva zápasy.

Chlapci z Elron Teamu v sobotu oddychovali pre nepárny počet družstiev v lige.

Budúcu sobotu, ak to dovolí počasie, sa odohrajú ďalšie futsalové zápasy. Ťahákom dvojkola bude stretnutie hráčov Lion, ktorí sa stretnú s lídrom súťaže Union a svojimi prenasledovateľmi z tabuľky – družstvom S D S. Voľno bude mať družstvo Coroll.

Výsledky 9. – 10. kola Popradskej futsalovej ligy

SDS – Coroll 8:3 (4:1)
Góly: Beller 3, Lorenc 4, Vojtek 1 – Maňák 2, Malatin 1 Brankári: Ružbaský – Grexa J.

Beer Boys – Lion 2:12 (1:3)
Góly: Dubašák 1, Rakoczy 1 – Kiška M. 3, Gábor 3, Findura 3, Kiška J. 1, Vojčík R. 1, Škovira 1 Ž.K- Kiška J. /Lion/ Brankári: Hrebenár – Šavel

OV SZM – Evolution 4:1 (2:1)
Góly: Drahno 4 – Bodnár 1 Brankári: Remža – Gandžala

Euronics – Coroll 5:2 (2:0)
Góly: Kuzár 3, Krempaský 1, Josko 1 – Tomek 1, Dulák 1 Brankári: Kall M. – Grexa J.

Beer Boys – Evolution 4:6 (1:1)
Góly: Harhovský 3, Mangera 1 – Petruščák P. 2, Gandžala 2, Bobovský 1, Bodnár1 Brankári: Mlynarčík – Janík

SDS – Union 3:6 (2:3)
Góly: Neupauer 3 – Bartoš 3, Tropp A. 2, Rusnák 1 Ž.K: Pitoniak, Hoššo /Union/ Brankári: Ružbaský – Pitoniak

OV SZM – Lion 1:5 (1:1)
Góly: Polák 1 – Kovalčík 2, Kiška M. 1, Sabo 1, Findura 1 Ž.K: Hanišák, Krišanda /Lion/ Brankári: Remža – Šavel