Tlačové správy

6 dôvodov prečo začať s lyžovaním ešte túto sezónu

Ešte stále váhate, či sa postavíte túto sezónu na lyže? Prípadne, že či je správny čas na začiatok "lyžiarskej kariéry" vášho dieťaťa? Alebo sa obávate, že budete musieť siahnuť príliš hlboko do vrecka? Čítajte tento článok.

Ilustračný obrázok k článku 6 dôvodov prečo začať s lyžovaním ešte túto sezónu
17
Galéria
Zdroj: r2sport

1. Pretože zima je konečne tu

Áno je to tak. Zima je konečne tu a s ňou aj vytúžené sneženie. Po nie príliš vydarenom a upršanom decembri nás husté sneženie zasiahlo hneď na úvod nového roka. Lyžiarske podmienky sú vo väčšine stredísk viac ako optimálne a pripravené na prevádzku. Na začiatku novej sezóny vám preto prajeme veľa radosti a šťastných kilometrov na svahu.

2. Pretože robíte niečo pre svoje zdravie

Pevne veríme, že sviatky hojnosti a pokoja ste všetci oslávili v pokoji a v kruhu svojich blízkych. K Vianociam a Novému roku neodmysliteľne patrí aj chutné jedlo a sladkosti. Dobre vieme, že odolať týmto lahôdka nie je vôbec jednoduché. Kíl navyše sa však obávať nemusíte. Lyžovanie je tým ideálnym rozhodnutí, ako urobiť niečo pre svoje zdravie.

3. Pretože máme k dispozícii množstvo kvalitných zjazdoviek

A že ich nemáme málo. Na Slovensku sa nachádza viac ako 100 lyžiarskych stredísk a okrem tých najväčších, ku ktorým patrí napríklad lyžiarske stredisko v Tatranskej Lomnici, Štrbskom plese a v Nízkych Tatrách môžeme spomenúť aj Bachledovú dolinu, Litmanová, Levočská dolina, Podbanské, Svit. Lučivná, Ski Javorina, Ždiar, Plejsy, Vyšné Ružbachy a iné. A ktoré je to vaše najobľúbenejšie?

4. Pretože aktívny pohyb nám pomáha očistiť sa od stresu a zrelaxovať

Stres je veľkým nepriateľom pre naše zdravie. Stres v nás koncentruje neistotu a nepohodu, ktorá sa odráža následne aj na našom fyzickom zdraví. Spúšťačom stresu môže byť mnoho faktorov práca, povinnosti , málo voľného času. Lyžovanie je jednou z odporúčaných možností ako ventilovať tento nahromadený stres. Venujte preto aj vy chvíľu času len pre seba. Či už ste aktívny lyžiar, snowboardista, bežkár alebo len plánujete tento rok začať, vrelo vám to doporučujeme.

5. Pretože máte možnosť ako tráviť viac času so svojou rodinou a kamarátmi

Vytiahnite na svah celú svoju rodinu. A pokiaľ aj vy patríte medzi lyžiarov začiatočníkov, nezúfajte. Vždy je ten správny čas, aby ste mohli začať a prípadne sa zlepšovať. Lyžovanie a snowboarding je vynikajúcim nápadom ako deťom vyplniť ich voľný čas.

6. Pretože cena za zimný komplet nemusí byť vôbec drahá záležitosť

Vôbec to nie je prekvapujúce. Pretože ceny za kvalitné športové vybavenie a oblečenie pre celú rodinu môže stáť aj viac, ako malé ojazdené auto. Jednou z možností je využiť kúpu použitých lyží, snowboardov, za výhodné ceny z druhej ruky, cez inzerát. Avšak pozor. Ak nie ste odborník a nemáte ani nikoho kto by vám tovar skontroloval, vystavujete sa veľkému riziku. Tovar môže mať v sebe skrytú vadu, prípadne bol zle servisovaný.

Nakúpiť za výhodné ceny, nový aj použitý tovar so zárukou sa dá v predajni R2sport outlet & bazár. Ponúka viac ako 400 párov lyží, lyžiarok ihneď k odberu. Medzi iným tu nájdete aj snowboardy, skiaply, bežky, zimné oblečenia a ostatné doplnky na svah, napr. prilby, okuliare, rukavice, čiapky…

Blíži sa čas lyžiarských zájazdov a to je vždy poriadna záťaž na peňaženky a po roku zistíte, že veľká investícia do novej a drahej výbavy bola zbytočná, lebo dieťa vyrástlo a lyže sú krátke, noha sa zväčšila o pár čísel a nevojde do lyžiarky, dieťa viac už nechce lyžovať..... To všetko sú reálne veci a treba zvážiť či investovať do nového alebo zvoliť alternatívu bazárovej výstroje ktorú vám v predajni R2sport outlet & bazár odborne vyberú skontrolujú a bezplatne nastavia na požadovanú váhu a dĺžku lyžiarok. V prípade potreby poskytnú za prijateľné ceny aj servis na lyže.

Predajňu R2sport outlet & bazár môžete navštíviť v pracovné dni od 9.30–12.30 a 13.30–17.30, v sobotu od 9.00–13.00 na ulici Hraničná, pred vstupom do uhoľných skladov v Poprade. Všetky podstatné a dôležité informácie nájdete na stránke www.r2sport-bazar.eu

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Známy športový obchod je už pripravený na zimnú sezónu
17
Galéria
Zdroj: r2sport
Zdroj: r2sport

Rýchle správy

Najčítanejšie