Ak rozmýšľate o novej práci, zbystrite pozornosť: Aha, na aké miesta Poprad vyhlásil výberové konania

Hľadáte si prácu v Poprade? Preštudujte si ponuku Mestského úradu, ktorý aktuálne obsadzuje totiž ďalšie voľné pracovné pozície a možno zistíte, že jedna z nich by mohla byť tou pravou pre vás.

Monika Vengrínová
Ilustračný obrázok k článku Ak rozmýšľate o novej práci, zbystrite pozornosť: Aha, na aké miesta Poprad vyhlásil výberové konania
Zdroj: TASR

Mesto Poprad vyhlásilo výberové konanie na pozíciu vedúceho odboru urbanizumu a priestorového plánovania a tiež na vedúceho odboru výstavby. V prvom prípade ide o koordináciu, riadenie a kontrolu činností na úseku investičnej výstavby, dopravy a územného plánovania v meste Poprad. Požaduje sa vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa technického smeru, znalosť všeobecne platných právnych predpisov v oblasti verejnej správy, prax v riadiacej pozícii minimálne tri roky. Výhodou sú skúsenosti v oblasti práce v samospráve a skúsenosti s tvorbou a realizáciou projektov.

Náplňou práce vedúceho odboru výstavby bude koordinácia, riadenie a kontrola činností na úseku stavebného poriadku a životného prostredia. „Požaduje sa vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa stavebného smeru, znalosť všeobecne platných právnych predpisov v oblasti verejnej správy, prax na stavebnom úrade a na úseku životného prostredia minimálne päť rokov, prax v riadiacej pozícii minimálne tri roky a tiež osobitný kvalifikačný predpoklad overený skúškou podľa stavebného zákona,“ uvádza sa na webovom sídle mesta Poprad.

V prípade oboch pracovných pozícií tiež mesto vyžaduje bezúhonnosť, zodpovednosť, samostatnosť, rozhodnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, organizačne schopnosti a vysoké pracovné nasadenie. Potrebný je taktiež vodičský preukaz skupiny B a pokročilá schopnosť práce s počítačom.

Ak nad niektorou z ponúk uvažujete, nezabudnite, že prihlášku spolu so životopisom, dokladom o najvyššom ukončenom vzdelaní, výpisu z registra trestov a písomného súhlasu so spracovaním osobných údajov, je potrebné zaslať do 9.októbra do 15:00 hodiny na Mestský úrad.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk