Martin Sýkora Samospráva

Aký je váš názor na popradskú MHD? Práve teraz sa môžete vyjadriť kompetentným

Mesto Poprad v tomto období zisťuje nielen názory obyvateľov, ktorí využívajú mestskú hromadnú dopravu (MHD), ale aj tých, ktorí MHD-čkou nechodia.

Ilustračný obrázok k článku Aký je váš názor na popradskú MHD? Práve teraz sa môžete vyjadriť kompetentným
Zdroj: Dnes24.sk

Mesto Poprad v súčasnosti spracúva Plán dopravnej obslužnosti mesta Poprad. „Ide o strategický dokument mesta, ktorý je zameraný na zlepšenia efektívnosti a hospodárnosti mestskej hromadnej dopravy v meste,“ uviedla oficiálna stránka mesta.. Pre potreby tohto dôležitého dokumentu a na doplnenie k už získaným informáciám z dopravno-sociologického prieskumu realizovaného v roku 2017 preto samospráva vyzýva obyvateľov mesta na vyplnenie dotazníka pre zistenie požiadaviek občanov na kvalitu poskytovaných služieb v MHD Poprad.

„Cieľom dotazníka je zistenie požiadaviek občanov (cestujúcich, ale aj občanov, ktorí MHD Poprad nevyužívajú) na kvalitu služieb a ich dôležitosť,“ informuje mestská stránka.

Získané výsledky a závery budú slúžiť ako jeden z podkladov pri vypracovaní Plánu dopravnej obslužnosti mesta Poprad a zároveň budú podkladom pre skvalitnenie poskytovaných služieb v MHD Poprad. Mesto Poprad tvrdí, že odpovede na všetky otázky budú spracované v prílohovej časti Plánu dopravnej obslužnosti Poprad.

Dotazník je dostupný TU!

Zdroj: Poprad24/Mesto Poprad

Rýchle správy

Najčítanejšie