ELA Krimi

Aneta a Adam záhadne ZMIZLI v Tatrách! Veľa šťastia v ďalšom živote, NAPÍSALI deťom

Manželia Aneta (44) a Adam (49) zmizli ešte minulý piatok, doma po sebe zanechali dvoch dospievajúcich synov a znepokojivý odkaz. Sú nažive?

Ilustračný obrázok k článku Aneta a Adam záhadne ZMIZLI v Tatrách! Veľa šťastia v ďalšom živote, NAPÍSALI deťom
Zdroj: Twitter.com/PolicjaZakopane

Pár pochádzajúci z varšavskej štvrti Mokotov zmizol už minulý piatok večer. Manželia po sebe zanechali iba papierik s krátkym textom. Dvom synom vo veku 15 a 17 rokov napísali, že im želajú veľa šťastia v ďalšom živote a odišli, informuje o ich záhadnom zmiznutí portál Polsat News.

Akonáhle chlapci odkaz našli, kontaktovali príbuzných a rodina okamžite zalarmovala políciu. Podľa posledných správ sa nezvestná dvojica vydala do Tatier. Zmizli naschvál?

Vyšetrovateľom sa podarilo zistiť, že dvojica sa zrejme skrýva niekde v horách. Ako informuje rozhlasová stanica RMF FM, jedna z turistiek údajne na nezvestnú dvojicu narazila v pondelok v údolí tatranskej Javorinky.

Polícia z poľského Zakopaného neskôr uviedla, že manželia v noci na utorok zrejme prespali v neďalekej turistickej chate Murowaniec. Miesto však opustili skôr, než stihli policajné zložky doraziť.

Muži zákona vyzývajú turistov, aby sa ozvali, ak v posledných dňoch na tatranskom chodníku nezvestný pár stretli.

Kto má akékoľvek informácie o pobyte hľadaných osôb, má volať na číslo 47 72 392 50 alebo 47 72 392 52. Ľudia sa tiež môžu obrátiť na najbližšiu policajnú stanici alebo na tiesňovú linku 112. O deti manželov sa aktuálne starajú príbuzní, ktorí dúfajú, že manželia sa čoskoro vrátia v poriadku.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM