Basketbalová exhibícia v Aréne: Dievčatá BAMP nastúpia proti novinárom aj trénerom

V stredu 24. mája 2017 sa v Aréne Poprad stretnú priaznivci basketbalu na exhibícii, kde o svoju športovú česť zabojujú aj novinári z popradských médií.

Peter Handzuš
Ilustračný obrázok k článku Basketbalová exhibícia v Aréne: Dievčatá BAMP nastúpia proti novinárom aj trénerom
Foto: Peter Handzuš

Už tretíkrát budú chcieť novinári ukázať, že okrem písania, fotografovania a nakrúcania, majú blízko aj k športu. Svoje basketbalové umenie predvedú počas exhibície, na ktorú sa môžete prísť pozrieť aj vy už túto stredu 24. mája od 17:30 do Arény Poprad.

V prvom meraní síl medzi Médiami a BAM Poprad v roku 2015 dokázali novinári uhrať remízu 37:37. O rok neskôr sa už na palubovke vo všetkých činnostiach pritvrdilo a popradské dievčatá novinárom nič nedarovali zadarmo a Média nakoniec prehrali s BAM Poprad 60:79.

Ani tento rok novinári nenechali nič na náhodu a absolvovali taktický 90-minútový tréning. “Verím, že po minuloročnej prehre to bude naopak. Zatneme zuby a tvrdý tréning určite prinesie svoje ovocie. Diváci zaručene uvidia veľa košov, veľa bodov a našu výhru, lebo, ako sa hovorí: Do tretice všetko dobré,” povedal po tréningu nabudený kapitán Marek Vaščura.

Marekovi sa na tréningu opäť podarilo premeniť “trestný hod vzad” ktorým počas minuloročnej exhibície ohúril nielen popradské basketbalistky. “Keď sa mi hlava pomotá a nebudem už vedieť ako ďalej, možno vytiahnem aj tú to zbraň,” dodal s úsmevom Marek.

Počas basketbalovej exhibície to ale nebude len o meraní síl basketbalistiek s novinármi. Viaceré z nich lásku k basketbalu zdedili po rodičoch a tak sa môžete tešiť aj na zápas Tréneri BAMP vs. Potomkovia. No a počas basketbalového večera v Aréne nebudú chýbať ani prípravky BAMP a ich modelované zápasy.

Basketbalová exhibícia v Aréne Poprad začína v stredu 24. mája 2017 o 17:30hod. Vstupné je dobrovolné a bude určené na podporu baskedbalovej mládeže.

Zdroj: Vimeo.com
Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame