Komunálne voľby

Bol viceprimátorom, teraz vedie Sociálnu poisťovňu: Šéfom Levoče chce byť aj Cvoliga

Riadil tiež Úrad Prešovského samosprávneho kraja a pôsobil ako riaditeľ Podtatranského osvetového strediska v Poprade. Aktuálne vedie pobočku Sociálnej poisťovne

Ilustračný obrázok k článku Bol viceprimátorom, teraz vedie Sociálnu poisťovňu: Šéfom Levoče chce byť aj Cvoliga
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

O post primátora Levoče sa v jesenných komunálnych voľbách bude uchádzať Jozef Cvoliga. Oznámil to v pondelok v Levoči so svojím tímom a kandidátmi na funkcie poslancov mestského zastupiteľstva.

Priazeň voličov bude chcieť Cvoliga získať ako nezávislý s podporou KDH, SaS, Sme rodina a OKS.

„Vecami verejnými v našom meste Levoča žijem už dobré desaťročie. Mal som možnosť byť súčasťou jeho vedenia. Levoču sme spoločne dostali na novú, modernú, otvorenejšiu cestu. Dnes som presvedčený, že rovnako spoločne môžeme, tak ako uvádzame v našom volebnom slogane, dostať Levoču do vyššej ligy.“

Cvoliga: Do úmoru

„Zaslúži si to naše mesto. Zaslúžime si to my a zaslúži si to i generácia, ktorá príde po nás. Chcem nášmu mestu a jeho občanom sľúbiť jedno, to, čo dokážem splniť, a síce, že budem na našej vízii pracovať do úmoru,“ uviedol Cvoliga.

V samospráve pôsobí od roku 2012 a v rokoch 2014 až 2017 zastával funkciu zástupcu primátora mesta Levoča.

Riadil aj Úrad Prešovského samosprávneho kraja. Pôsobil ako riaditeľ Podtatranského osvetového strediska v Poprade a aktuálne vedie pobočku Sociálnej poisťovne v Poprade.

ilustračné foto

Viac správ z Popradu a okolia:

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM