Peter Handzuš Rôzne

Chodci dostanú ponuky, s akými sa bežne nestretnú: V Poprade sa budeme objímať na uliciach

Rozdávať objatia, radosť, povzbudenie a úsmevy... To je cieľom jedinečného celoslovenského podujatia, ktoré opäť nevynechá ani naše mesto. Kedy môžete pod Tatrami získať objatie úplne zadarmo?

Ilustračný obrázok k článku Chodci dostanú ponuky, s akými sa bežne nestretnú: V Poprade sa budeme objímať na uliciach
Zdroj: Dnes24.sk

Prísť si po objatie a pozitívne sa naladiť do dňa budete môcť aj v Poprade a vo Svite. Celoslovenský Hug Day sa uskutoční už v stredu 25. júna od 10:00 a nevynechá ani ulice nášho mesta. Rozdávať objatia sa však budú po celom Slovensku, od západu na východ, od severu na juh. Zapoja sa ľudia z Bratislavy, Košíc, Popradu, Svitu, Banskej Bystrice, Rimavskej Soboty a mnohých ďalších miest.

Tretí ročník sa prenesie aj za hranice Slovenska a zapoja sa do neho napríklad aj „rozdávači“ objatí z Českej republiky. Aby toho nebolo málo, objatia si môžu ľudia prísť vyzdvihnúť až do Azerbajdžanu, kde sa bude akcia konať pod hlavičkou slovenského Hug Day.

Na najväčšie podujatie svojho druhu sa pripravujú až stovky dobrovoľníkov. Tí ponúknu objatia pre nich neznámym okoloidúcim. Snahou organizátorov je prekonať minuloročný rekord v počte rozdaných objatí, ktorých rok 2013 priniesol viac ako 58 000.

Deň individuálnych, hromadných aj netradičných objatí bude doplnený sprievodným programom vo viacerých mestách. V nich sa dobrovoľníci rozhodli zorganizovať hromadné objatia, netradičné objatia, diskusie či krátke hudobné vystúpenia.

Foto: Hug Day

Chodci dostanú ponuky, s akými sa bežne nestretnú: V Poprade sa budeme objímať n
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM