Pavol Hrabovský Rôzne

Chutný festival, detské akcie a letný koncert: TOP udalosti na týždeň v Poprade a okolí

Prázdniny sú v plnom prúde a možností na zábavu je neúrekom. Inšpirujte sa redakčným výberom a okúste aj vy krásu leta v Poprade a okolí.

Ilustračný obrázok k článku Chutný festival, detské akcie a letný koncert: TOP udalosti na týždeň v Poprade a okolí
Zdroj: pixabay.com

Koncer N3O

31. júla o 19:00 hod., Lahodnosti

Dominik Varchola so svojou kapelou vám zahrajú hudbu, jedinečnú pre srdce a dušu. Príďte si vychutnať zaujímavý mix energie žánru reggae s príchuťou slovenskej ľudovky. Letný kokteil ako má byť!

Penová show

1. augusta od 13:00 hod., Aquacity Poprad

Slnko, voda a jedinečná zábava v obklopení peny. Aj takto si môžete vychutnať pobyt v popradskom aquaparku. Ten si pre vás pripravil samostatný bazén, ktorý bude obklopený penovými delami. Príďte sa aj vy vyblázniť do penového šialenstva, kde bude o zábavu jednoznačne postarané.

Mattel zóna – Barbie a Hot Wheels

1. – 2. augusta od 10:00 hod., Aquacity Poprad

Špeciálnu zónu si tento víkend aquapark pripravil pre tých najmenších. Decká nazrú do sveta od Mattela a jeho ikonických výtvorov, akými sú: Barbie, Hot Wheels a Monster Truck. To všetko prichádza s obrovským množstvom zábavy a obľúbených hračiek.

Zlatá zem

1. august o 19:00 hod., Kino Tatran

Zem je plná bohatstiev, každý však vidí hodnotu v niečom inom. Film Zlatá zem ukazuje boj ľudí a ich rozdielny vzťah k prírode okolo nich. Miestnych obyvateľov spája túžba chrániť svoje útočisko, podnikatelia chcú ťažiť ropu. Ako dopadne tento súboj a kto z neho čo vyťaží?

Nenechajte si ujsť túto udalosť v okolí Popradu!

Fest Street Food Štrbské Pleso

31. júla – 2 augusta od 9:00 hod., Areál bežeckého lyžovania SNOW Štrbské Pleso

Akcia pre všetkých správnych labužníkov. Gastronomický festival pouličného jedla, prichádza do Tatier. Všetkým návštevníkom ponúkne jedlá zo slovenskej a zahraničnej kuchyne. Predstavia sa vám predajcovia s nápaditým občerstvením z tradičnej aj modernej kuchyne. Majstri svojho gastronomického remesla vám naservírujú to najlepšie z ich ponuky. Okrem dobrého jedla nebude chýbať ani dobrá hudba a kopec kvalitnej zábavy.

Ako to vyzeralo na nedávnej výstave v Poprade? To môžete vidieť v priloženej galérií.

Nezabudnite nás aj naďalej sledovať na našom Facebooku a Instagrame. Nenechajte si ujsť aktuálny obsah z Popradu a okolia.

Originálna výstava v Tatranskej galérii: SvetIZMOV
7
Galéria
Zdroj: TASR/Kristína Mayerová
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM