Popradčania v tretej tretine znížili, no ich kontaktný gól na 3:2 prišiel neskoro. Ostávajú tak na 7. mieste, ale už iba o skóre pred Banskou Bystricou.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšia prehra Popradu: Kamzíci inkasovali od Trenčína 2 góly v priebehu 18 sekúnd
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v nedeľňajšom zápase 27. kola Tipos extraligy nad HK Poprad 3:2.

Poprad na 7. mieste

Základ triumfu položili v 15. minúte, keď v priebehu 18 sekúnd strelili dva góly.

Popradčania v tretej tretine znížili, no ich kontaktný gól na 3:2 prišiel neskoro. Trenčania si druhým víťazstvom po sebe upevnili priebežnú 9. priečku, Poprad je naďalej na 7. mieste, avšak už iba o skóre pred Banskou Bystricou.

HK Dukla Trenčín – HK Poprad 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

• Góly: 15. Obdržálek (Sojčík, Tourigny), 15. Petráš (Starosta, Ulrych), 42. Thelin (Čacho, Petráš) – 52. Kukuča (Svitana), 60. Razgals (Záborský, Drgoň)
  • vylúčení: 5:11 na 2 min.,
  • presilovky: 2:1,
  • oslabenia: 0:0,
  • 1 084 divákov.
  • Trenčín: LaCouvee – Starosta, Tourigny, Pietroniro, Nemčík, Ulrych, Ozols – Petráš, Čacho, Flick – Thelin, Šťastný, Valach – Sloboda, Sojčík, Krajčovič – Stahoň, Jurík, Obdržálek – R. Petrovický
  • Poprad: Peters – Betker, Drgoň, Kotvan, Vainio, Bokroš, Meliško, Brincko, Valigura – Razgals, Skokan, Svitana – Záborský, Paukovček, Bubela – Petráš, Mlynarovič, Kukuča – Kundrík, Livingston, Juhola