Rôzne

FOTO z miesta: Vodič narazil do kovového zábradlia a telekomunikačných skríň

Vodič podľa polície zišiel s osobným autom mimo cestu a narazil do kovového zábradlia rodinného domu a telekomunikačných skríň, pričom auto ostalo zakliesnené na mieste.

Ilustračný obrázok k článku FOTO z miesta: Vodič narazil do kovového zábradlia a telekomunikačných skríň
Zdroj: Policajný zbor SR

Krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová uviedla, že telekomunikačné skrine a kovové zábradlie boli značne poškodené vodičom osobného motorového vozidla značky Ford Fiesta. Stalo sa tak podľa jej slov v piatok 6.9. 2019 o pol jedenástej večer v obci Ľubica.

„Vodič z Kežmarku počas svojej jazdy neprispôsobil rýchlosť jazdy stave a povahe vozovky, dostal šmyk, zišiel s vozidlom mimo cestu pričom narazil do kovového zábradlia rodinného domu a štyroch telekomunikačných skríň. Auto ostalo zakliesnené na mieste,“ povedala Ligdayová.

Na miesto nehody podľa jej slov okamžite prišla policajná hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru v Kežmarku a vodiča podrobila dychovej skúške. „Jej výsledok dosiahol hodnotu 1,27 promile,“ uviedla Ligdayová.

Škoda na oplotení domu a telekomunikačných skriniach bola podľa polície predbežne odhadnutá na 5 000 eur a škoda na vozidle na 200 eur.

„Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Kežmarku v prípade začal trestné stíhanie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ doplnila Ligdayová.

Viete, ako správne volať na linku 158? Pozrite si to vo videu…

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie