Hokejbalisti si pripravili na víkend strelecké hokejky: 3 zápasy a 20 gólov

Popradská hokejbalová liga priniesla hráčom i fanúšikom len nedeľné zápasy. Favoriti brali body.

Ilustračný obrázok k článku Hokejbalisti si pripravili na víkend strelecké hokejky: 3 zápasy a 20 gólov

8. kolo
Fanklub – Učko 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
góly: M. Dziak 2, Gitl 2

Dôležitý zápas z hľadiska postavenia v tabuľke pred play-off zohrali proti sebe Fanklubáci a Učko. Po vyrovnaných dvoch tretinách ale učko nenechalo nič na náhodu a tromi gólmi si poistili siedmu výhru v sezóne.

17. kolo
Fanklub Poprad – Hbc Lions 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
góly: M. Majerský, Remža, Spišiak – Tomašek, Lux

Fanklubáci mali v nohách ťažký predchádzajúci zápas s Učkom, ale v prvej tretine to na ich výkone vôbec nebolo vidieť, ked tromi gólmi zaskočili nepripravených hráčov Hbc Lions. Tí síce v ďalšom priebehu zvýšili obrátky a stiahli skóre na rozdiel jediného gólu, ale vyrovnanie už v tretej tretine neprišlo. Tím Hbc Lions tak ostáva v tabuľke beznádejne posledný.

16. kolo
Hbc Sobotskí draci – Aqualand Predators 5:6 (1:4, 1:1, 3:1)
góly: P. Buc, Harhovský, Hrušovský, Sminčák, Laškody – Pospíšil 3, Kramár 2, R. Zadžora

Aqualand nastúpil proti drakom v prvej tretine iba so 4 hráčmi v poli, ale na prekvapenie všetkých veľmi rýchlo vyhrával 4:0. Hráči Hbc Sobota sa však dokázali z priebehu spamätať, stupňovali svoj výkon, presadzovali sa strelecky, ale manko z prvej časti hry už do konca zápasu dobehnúť nedokázali a stretnutí bohatom na góly podľahli favoritovi 5:6.