Webnoviny - Krimi

Hubárka našla v lese obesenú ženu

Hubárka z Nižných Ladičkoviec v Humenskom okrese oznámila v sobotu na tiesňovú linku 112, že v lese zvanom Homolka v katastri obce Spišská Teplica v Popradskom okrese visí na strome obesená žena

Privolaný lekár po obhliadke konštatoval, že na mŕtvej nie sú známky násilia, pravdepodobne zomrela v predchádzajúci deň. Presnú príčinu smrti stanovia po pitve. Keďže nemala pri sebe žiadne doklady jej totožnosť nie je známa.

Žena mohla mať približne 40 až 50 rokov a výšku 160 cm. Mala blond vlasy a upravený zovňajšok. Oblečené mala modré rifle, biele bavlnené tielko, zelený bavlnený pletený sveter a zelenú šuštiakovú vestu bez rukávov s kapucňou a na nohách obuté biele značkové botasky. Na očiach mala dioptrické okuliare v tenkom žltom ráme, na oboch ušniciach náušnice, na krku retiazku a na prstenníku ľavej ruky prsteň – všetko šperky zo zlata .

Policajti Obvodného oddelenia PZ vo Svite podľa prešovskej policajnej hovorkyne Magdalény Fečovej začali trestné stíhanie vo veci pre prečin usmrtenia a prípad vyšetrujú.

SITA

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM