Ideálny čas na kúpu kvalitného radiátora: Sledujte tú dizajnovú nádheru s priaznovou cenou

Večere sú čoraz chladnejšie, mnohí z nás sa obzerajú po novom radiátore. Zabudnite však na nevkusné panelákové klasiky. Objavte značku STELRAD, ktorá už má svoje zastúpenie aj na Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku Ideálny čas na kúpu kvalitného radiátora: Sledujte tú dizajnovú nádheru s priaznovou cenou
14
Galéria
Zdroj: Stelrad

Skupina Stelrad Radiator Group (SRG – tiež známa ako Caradon) so sídlom vo Veľkej Británii je jedným z najväčších výrobcov v oblasti inštalačného priemyslu v Európe. Zahŕňa továrne radiátorov Stelrad v Holandsku a Veľkej Británii, dekoratívne radiátory v Belgicku a radiátory Termo Teknik v Turecku.

Sme veľmi radi, že radiátory značky Stelrad sa po Britských ostrovoch stávajú jednotkou aj v západnej a strednej Európe. Ľudia vedia oceniť kvalitu a funkčný dizajn,“ hovorí Adrian Forrai, marketingový manažér.

Článok pokračuje pod videom.

Zdroj: Stelrad

Absolútna efektivita

Najmodernejšie výrobné metódy radiátorov Stelrad a starostlivé kontroly podľa prísnych noriem ISO 9001 zaručujú, že ich najvyššia účinnosť a životnosť sú udržiavané na konštantnej úrovni. Výhodná cena za každý watt účinnosti radiátora Stelrad znižuje investičné náklady.

Optimálny pomer sálavého a konvekčného vykurovania pomáha zvyšovať pohodlie v miestnostiach. Elegantné a pevné prvky Stelrad s klasickou a nadčasovou líniou sa dokonale hodia do každého interiéru.

Vďaka použitiu montážnych konzol typu Monclac je možné presne nastaviť pripojenie radiátora, čo vedie k estetickému a diskrétnemu vzhľadu.

Radiátory Stelrad sa vyznačujú širokou škálou – výškou, hĺbkou a dĺžkou. Pre rovnaký vykurovací výkon, aký je potrebný pre danú miestnosť, si môžeme zvoliť radiátory: nízke alebo vysoké, úzke alebo široké.

Jedinečná séria Planar a Planar Style v prevedení horizontal a vertikal bola pripravená pre zákazníkov so špeciálnymi požiadavkami. Týmto spôsobom sa radiátor stáva prvkom moderného interiéru.

Výhodná cena

Štýlový panelový radiátor predávame za cenu klasického. Napríklad Panelový radiátor STELRAD Planar Style 21VK 600 × 1400, je dnes na našom webe www.pekne-kurenie.sk dostupný už za 167 eur aj s DPH,“ hovorí ďalej Forrai.

V ponuke internetového obchodu sú rôzne modely, veľkosti panelové či kúpeľňové radiátory, príslušenstvo k ním, ale to najhlavnejšie je, že na www.pekne-kurenie.sk nájdete veľké množstvo produktov skladom, ktoré je pripravené k dodaniu ihneď.

STELRAD: Britské radiátory dobývajú Európu
14
Galéria
Zdroj: Stelrad

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Stelrad
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM