Pavol Hrabovský Rôzne

Jarek Nohavica, hokejový turnaj a jedinečné zoskupenie: TOP udalosti na týždeň v Poprade

Prvý februárový týždeň je tu. Spolu s ním prichádzajú aj udalosti, ktoré sme si pre vás pripravili. Prídete podporiť slovenských hokejistov, či sa chystáte na koncert? Inšpirujte sa redakčným výberom.

Ilustračný obrázok k článku Jarek Nohavica, hokejový turnaj a jedinečné zoskupenie: TOP udalosti na týždeň v Poprade
Zdroj: pixabay

Kaufland Cup 2020

6. – 7. februára o 18:00 hod. a 8. februára o 14:00 hod., Zimný štadión Poprad

Medzinárodný turnaj Kaufland Cup 2020 v tejto sezóne prichádza do Popradu. Slovenskí hokejoví reprezentanti na ňom budú obhajovať vlaňajší triumf z Bratislavy, kde zdolali oboch svojich súperov. Tento rok si opäť zmerajú sily s Bieloruskom a Olympijským výberom Ruska.

Jarek Nohavica

7. februára o 18:00 hod., Aréna Poprad

Známy folkový pesničkár, skladateľ a hudobník Jarek Nohavica sa predstaví pod Tatrami. Príďte si aj vy vypočuť obľúbené piesne, ktoré si vás opäť získajú svojím svojráznym dôvtipom.

Slovenská krčma

7. februára o 20:00 hod., Mamut PUB

Festival Slovenská krčma prichádza aj do Popradu, kde bude šíriť správu proti rasizmu, v spojení s kvalitnými vystúpeniami dvoch kapiel. Jedinečnosť tejto udalosti je v tom, že bude prebiehať vo viacerých mestách a podnikoch na Slovensku. V Poprade, sa vám predstavia slovenské kapely The Rising Sign a Dragonflies.

Yurii Baranovskyi: Street guitar

7. februára o 18:30 hod., Fabrika restaurant

Pre všetkých milovníkov žánrov jazz a blues, prichádza na Slovensko ukrajinský gitarista Yurii Baranovskyi. Nenechajte si ujsť ukrajinského mága a jeho sólo vystúpenie, ktoré si vychutnajú nielen fanúšikovia týchto žánrov.

Khans

8 februára o 21:00 hod., Rock Fabric

Ku hviezdam a nikdy späť, pod vydavateľstvom F*CK THEM – Khans sa predstavia v Poprade, kde ti predstavia to najlepšie z ich repertoáru. O podporu sa postará beatmaker a DJ Trezor. Jedinečný zážitok, ktorý si nemôžeš nechať ujsť.

Ako vyzerali oslavy 75. výročia oslobodenia Popradu a okolia, nájdete v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Pietna spomienka na fotkách: 75. výročie oslobodenia Popradu a okolia
25
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie