KOMPLETNÝ PREHĽAD: Pozrite si výsledky futbalu...

Pozrite si výsedky posledných kôl súťaží hraných pod Tatrami.

Peter Handzuš

Majstrovstvá regiónu – Východ dospelí 30. kolo

Giraltovce – Bard. N. Ves 2:1 Svit – V. Opátske 0:2 Sabinov – Haniska 0:3 Krásna – N. Hrušov 3:1 Sp. Podhradie – Michalovce „B“ 5:3 Snina – Stropkov 2:2 Humenné – Barca 3:0 Svidník – V. Šariš 4:2

IV. liga SEVER dospelí 30. kolo

Kľušov – Ľubotice 3:1 Jasenov – Medzilaborce 1:2 Plavnica – Kračúnovce 3:1 Hanušovce – Bystré 2:0 Dl. Klčovo – Pakostov 4:2 V. Tatry – Levoča 4:1 Kendice – Breznica 0:1 Fintice – Kežmarok 1:5

V. liga PT dospelí 26. kolo

Sp. Bystré – Jaklovce 7:0 Prakovce – Helcmanovce 3:1 Hrabušice – Teplička 6:1 Ľubica – Hranovnica 1:7 Sp. N. Ves „B“ – Harichovce 2:9 Kluknava – Poprad-Velká 1:2 Štrba – Margecany 4:0

III. LSD 26. kolo

Ľubotice – Michalovce „B“ 5:1 Koš. N. Ves – Sobrance 1:2 Sp. Belá – Kežmarok 1:4 Čaňa – Š. Michaľany 4:0 KAC Košice – Moldava 3:2 Poprad – Snina 3:0 St. Ľubovňa – Sabinov 0:3

III. LMD 26. kolo

Ľubotice – Michalovce „B“ 2:0 Koš. N. Ves – Sobrance 0:0 Sp. Belá – Kežmarok 2:2 Čaňa – Š. Michaľany 2:1 KAC Košice – Moldava 5:6 Poprad – Snina 5:0 St. Ľubovňa – Sabinov 1:2

IV. liga PT (dorast) 26. kolo

Sp. Bystré – Jaklovce 5:0 Ľubica – Krompachy 2:6 Sp. Podhradie – Svit 4:0 Smižany – Sp. Vlachy 2:0 Nálepkovo – Gelnica 4:1 Lendak – V. Lomnica 1:1 – nedohrané pokles hráčov hostí pod 7

I. liga U13 26. kolo

St. Ľubovňa – Snina 4:2 Bardejov – Humenné 6:1 Košice – Prešov KAC Košice – Lipany 1:1 Trebišov – Michalovce 0:2 Poprad – Stropkov 5:2, Góly: Sp. N. Ves – Vranov 0:6

I. liga U12 26. kolo

St. Ľubovňa – Snina 4:1 Bardejov – Humenné 2:3 Košice – Prešov KAC Košice – Lipany 3:1 Trebišov – Michalovce 1:2 Poprad – Stropkov 2:3 Sp. N. Ves – Vranov 2:6

1. trieda 29. kolo (17.06.2012) o 17.30 hod.

VIKARTOVCE – MLYNČEKY 6:2 HORKA – STRÁŽE 0:1 SP. BELÁ – SP. ST. VES 7:1 MENGUSOVCE – LUČIVNÁ 3:1 VRBOV – KRAVANY 3:1 IHĽANY – SP. ŠTVRTOK 5:5 V. LOMNICA – VERNÁR 5:0 V. SLAVKOV – BATIZOVCE 3:3

2. trieda 26. kolo (17.06.2012) o 14.30 hod.

JÁNOVCE – SLOV. VES 3:2 SP. BELÁ „B“ – ST. LESNÁ 3:1 ŠUŇAVA – L. TEPLIČKA 1:7 HUNCOVCE – SP. TEPLICA 8:2 SP. HRHOV – TOPOREC 4:0 HOZELEC – GR. PETROVCE 2:4 LENDAK – GÁNOVCE 5:0

Poprad24/pfz,vsfz Foto: mediaportal.biz

Tento článok nie je možné komentovať.