Kompletný prehľad: Takto sa hral futbal pod Tatrami
Pozrite si výsledky regionálnych futbalových súťaží: III. Liga Východ, IV. Liga Východ, V. Liga Sever, VI. Liga Podtatranská, 1. ČEZ trieda, 2. trieda a 3. trieda.
Výsledky – 23. kolo III. Liga Východ
MFK Vranov nad Topľou – ŠK FUTURA 6 : 1
MŠK Námestovo – FC LOKOMOTÍVA KOŠICE 1 : 1
MŠK Fomat Martin – SLAVOJ Trebišov 2 : 0
TJ Baník Ružiná – FK Poprad 3 : 0
1. FC TATRAN Prešov (B) – ŠK Odeva Lipany 3 : 0
MŠK Žilina (B) – ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 5 : 0
MFK Dolný Kubín – TJ ŠK Kremnička 1 : 0
Výsledky – 23. kolo IV. Liga Východ
MFK Zemplín Michalovce (B) – MFK Slovan Sabinov 7 : 2
TJ Veľké Revištia – MFK Slovan Giraltovce 1 : 0
TJ FK Vyšné Opátske (A) – FK Spišská Nová Ves 1 : 1
FK Košice – Barca – MFK Snina 0 : 1
FK Starý Smokovec, Vysoké Tatry – FK Haniska 3 : 0
MŠK Spišské Podhradie – FK Družstevník Plavnica 1 : 1
MŠK Tesla Stropkov – FK Svit 3 : 0
FK Pokrok SEZ Krompachy – FK Drustav Svidník 2 : 2
Výsledky – 23. kolo V. Liga Sever
MFK Stará Ľubovňa – FK Slovan Kendice 3 : 1
1. MFK Kežmarok – TJ Sokol Ľubotice 1 : 3
TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom – F.O. AJAX Pakostov 4 : 0
OFK Tatran Kračúnovce – MŠK Spartak Medzilaborce 2 : 3
FK Tatran Zámutov – OŠK Kľušov 2 : 1
MsFK Hanušovce nad Topľou – ŠK Štrba 5 : 1
TJ Rozvoj Pušovce – OFK – SIM Raslavice 4 : 0
OŠK Fintice – OFK Dlhé Klčovo 1 : 2
Výsledky – 19. kolo VI. Liga Podtatranská
AŠK Maria Huta Gelnica – MŠK Slavoj Spišská Belá 0 : 6
TJ Štart Hrabušice – OFK Kravany 2 : 5
TJ Slovan Nálepkovo – TJ Družstevník Spišské Bystré 1 : 0
FK 05 Levoča (A) – TJ Lokomotíva Margecany 5 : 2
ŠK Harichovce – FK Poprad (B) 2 : 2
FK Slovan Helcmanovce – OŠK Teplička 7 : 1
FK 1931 Hranovnica – TJ Slovan Smižany 1 : 2
Výsledky – 22. kolo 1. ČEZ trieda
MŠK Slavoj Spišská Belá (B) – TJ Družstevník Batizovce 5 : 0
ŠK Zemedar Poprad – Stráže – ŠK Lučivná 5 : 1
FK Thermal Park Vrbov – TJ Toporec 4 : 1
TJ Tatran Liptovská Teplička – OFK Veľký Slavkov 1 : 1
FK 49 Spišský Hrhov – FK Veľká Lomnica 2 : 3
1. FC Mengusovce – OŠK Spišský Štvrtok 2 : 6
OFK Vikartovce – TJ Tatran Ľubica 3 : 2
TJ Partizán Vernár – TJ Baník Hôrka 4 : 3
Výsledky – 19. kolo 2. trieda
FK Gánovce – FO Vlková 0 : 3
OFK Šuňava – Družstevník Dravce 3 : 1
FK Granč – Petrovce – TJ Spišský Štiavnik -
TJ Dunajec Spišská Stará Ves – OFK Jánovce 6 : 0
TJ FO Výborná – FK Žakovce 5 : 2
ŠK Tatran-Mlynčeky – TJ Iskra Stará Lesná 5 : 0
TJ Tatran Huncovce – OFK Prebojník Hozelec 2 : 4
Výsledky – 15. kolo 3. trieda skupina A
FK 05 Levoča (B) – FK Družstevník Kurimany 3 : 0
ŠK Vítkovce – Klčov – FK Bijacovce 1 : 3
Výsledky – 14. kolo 3. trieda skupina B
TJ Tatran Osturňa – Mladosť Matiašovce 0 : 4
TJ Tatran Spišské Hanušovce – TJ „DYNAMO“ Podhorany 0:0
FK Ihľany – Družstevník Franková 3 : 0