Peter Handzuš Rôzne

Lacnejšie skipasy pre hostí

Hostia ubytovaní u zmluvných partnerov budú mať výhodnejšie skipasy

S blížiacou sa zimnou lyžiarskou sezónou prichádzajú do jednotlivých lyžiarskych stredísk rôzne novinky. Výnimkou nie je sú ani lyžiarske strediská na Štrbskom Plese, vo Veľkej Rači a na Donovaloch. PR manažérka Parku Snow Lenka Maťašovská informovala, že jednou z najväčších noviniek je tzv. Park Snow Card.
Ide o kartu, ktorú získa hosť automaticky, keď sa ubytuje v niektorom zo zmluvných ubytovacích zariadení na Donovaloch, Veľkej Rači alebo vo Vysokých Tatrách. Tento spôsob je veľmi populárny v Rakúsku, hosť pri ňom získava 20% zľavu na trojdňový skipas a 30% zľavu na šesťdňový skipas v spomínaných strediskách.
Okrem nich si môžu uplatniť zľavu aj v lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci a Liptovskej Tepličke, či požičovniach lyžiarskych výstrojov, v lyžiarskych školách, aquaparkoch, múzeách, jaskyniach a podobne na celom Slovensku. Prevádzkovatelia lyžiarskych stredísk tak spájajú svoje sily, aby bol zvýhodnený predovšetkým návštevník.
„Kartu hosťa so všetkými jej výhodami získava hosť automaticky po príchode do strediska u svojho ubytovateľa pri ubytovaní na minimálne dve noci,“ konkretizovala Maťašovská. Kartu získava aj ten, kto si v infocentre v Tatranskej Lomnici a v infocentrách Parku Snow zakúpi sezónny lístok. Karta funguje veľmi jednoducho, hosť sa ňou preukáže u partnerov a využíva jej výhody. Zoznam akceptačných miest bude priebežne aktualizovaný a uverejňovaný na internete.

Zdroj TASR

Tento článok nie je možné komentovať.

Rýchle správy

Najčítanejšie