Ilustračný obrázok k článku Leto v Poprade zďaleka nekončí: Kam sa vybrať za zábavou cez víkend?
Zdroj: www.pixabay.com / CC0 1.0

Leto v Poprade zďaleka nekončí: Kam sa vybrať za zábavou cez víkend?

Koniec týždňa je opäť nabitý tými najlepšími popradskými akciami. Inšpirujte sa redakčným výberom a užite si hromadu víkendovej zábavy.

Pavol Hrabovský Kultúra
Pavol Hrabovský Kultúra

Leto v Poprade zďaleka nekončí: Kam sa vybrať za zábavou cez víkend?

Koniec týždňa je opäť nabitý tými najlepšími popradskými akciami. Inšpirujte sa redakčným výberom a užite si hromadu víkendovej zábavy.

Ilustračný obrázok k článku Leto v Poprade zďaleka nekončí: Kam sa vybrať za zábavou cez víkend?
Zdroj: www.pixabay.com / CC0 1.0

Neviete čo s víkendom? Nevadí! Redakcia si pre vás opäť pripravila súhrn udalostí, ktoré vám zaručene vyplnia víkendový program. Bude to koncert na popradskom námestí, či dáte skôr prednosť hokejovému turnaju?

Tatranský pohár

Od 19. do 22. augusta, Zimný štadión Poprad

Kamzíci dnešným dňom odštartujú prestížny turnaj Tatranský pohár. Popradčanov čaká v úvodnom dueli Spišská Nová Ves, ktorá sa vracia do extraligy. Druhý zápas odohrajú proti tímu Cardiff Devils, ktorí prinášajú pod Tatry ochutnávku britského hokeja. V skupine B vystúpia tímy: HC 21 Prešov, HC Pustertal (Taliansko) a Comarch Cracovia (Poľsko). Vyvrcholenie celého turnaja vás čaká už túto nedeľu. Podarí sa Popradu uspieť na domácom turnaji?

Kompletný program:

Skupina A

HK Poprad – HK Spišská Nová Ves 19.8. 2021 o 19:00 hod.
HK Spišská Nová Ves – Cardiff Devils 20. 8 2021 o 15:00 hod.
HK Poprad – Cardiff Devils 21 . 8 2021 o 19:00 hod.

Skupina B

HC 21 Prešov – HC Pustertal 19.8. 2021 o 15:00 hod.
HC 21 Prešov – Comarch Cracovia 20. 8 2021 o 19:00 hod.
HC Pustertal – Comarch Cracovia 21 . 8 2021 o 15:00 hod.

O umiestnenie 22.8 2021:

A3 – B3 o 5. miesto o 11:00 hod.
A2 – B2 o 3. miesto o 15:00 hod.
A1 -B1 – Finále o 19:00 hod.

Kali

20. augusta o 19:00 hod., Námestie sv. Egídia

Predposledné koncertné vystúpenie v rámci tohtoročného letného festivalu bude patriť legendárnemu interpretovi. Kali prichádza pod Tatry s tým najlepším, čo ponúka jeho tvorba. Tešiť sa môžete na jedinečný koncert, ktorý dostane do varu celé námestie. Nenechajte si ujsť postupné vyvrcholenie Popradského kultúrneho leta 2021.

Pyšná Princezná

21. augusta o 10:00 hod., Námestie sv. Egídia

Sobotu vám spríjemní posledné vystúpenie pre deti, ktoré máte v rámci kultúrneho leta šancu vidieť. Divadlo Portál vystúpi na námestí s rozprávkou, ktorú pozná azda každý. Diváci sa môžu tešiť na veselé rozprávanie o princeznej, ktorej pýcha zatieňuje jej krásu. Jej otec má z nej len vrásky na čele a ona nie a nie sa vydať. Zmeniť to chce len jeden vynaliezavý kráľ, ktorý sa rozhodne ukradnúť srdce pyšnej princeznej.

Veľké želanie

21. augusta o 20:00 hod., Námestie sv. Egídia

Popradčania si môžu vychutnať aj posledné letné premietanie. To bude patriť animovanému filmu pre celú rodinu. Šestnásťročná Salma nikdy nepoznala svojich rodičov. Snaží sa ich nájsť, no jej hľadanie je vždy márne. Všetko sa mení nájdením zvláštnej knihy o histórií jej rodného mesta. Vďaka knihe sa oddáva neznámemu dobrodružstvu, na ktorého konci ju možno čaká jej stratená rodina.

Frayer Flexking

21. augusta o 21:00 hod., Rock Fabric

Jedna z najústrednejších postáv hudobnej scény na Slovensku prichádza do Popradu! Frayer Flexking vám predstaví svoj debutový album v šou, ktorú si nemôžete nechať ujsť. Novodobí objav sa do širšieho povedomia poslucháčov dostal hitom Rakety jak pizza, ktorý naspieval spoločne s Rytmusom. Nenechajte si ujsť vystúpenie, ktoré bude zárukou poriadnej sobotnej párty.

Matky

22. augusta o 19:00 hod., Kino Tatran

Sára, Eliška, Hedvika a Zuzana sú štyri kamarátky, ktoré nespája tridsiatka na krku, no predovšetkým jedno slovo – materstvo. Sára je úspešná influencerka, ktorá berie život s nadhľadom a iróniou. Až keď ju manžel Jirko berie z pôrodnice do zastavaného domu zistí, že jej život nadobúda až príliš dobrodružný smer. Hedvika si žije ako v zlatej klietke, z ktorej jej môže pomôcť pouličný spevák Dávid. Zuzana je po rozchode s priateľom bez peňazí a doma ju trápia dvaja malí čerti. Eliška má skvelého chlapa, no neznesiteľných rodičov a kvôli tehotenstvu stále vracia. Priateľky sa tak v ťažkých chvíľach potrebujú spoľahnúť jedna na druhú.

Horkýže Slíže

22. augusta o 19:00 hod., Aréna Poprad

Víkend zakončí legenda slovenskej rockovej hudby! Horkýže Slíže opäť prichádzajú do mesta pod Tatrami, kde odohrajú to najlepšie, z ich legendárnej tvorby. Tešiť sa môžete na tie najlepšie hity ako: Ukáž mi tu svoju ZOO, A ja sprostá, Vlak, LaG song, Nazdar, Horí ti maštaľ a mnohé ďalšie známe hity. Nenechajte si ujsť koncert hudobnej legendy, ktorý je zárukou kvalitného víkendového zakončenia.

Nenechajte si ujsť dianie z celého Slovenska na portáli Dnes24.sk.

Témy, ktoré hýbu Slovenskom

**Nájdite si svojho štvornohého priateľa v galérií najkrajších popradských miláčikov! **

Veľká GALÉRIA miláčikov z Popradu a okolia
95
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín