Líder zaváhal. Brankári Remža a Sasák s nulou

V sobotu pokračovala v telocvični ZŠ v Matejovciach Zimná liga. Futsalisti odohrali už 17. a 18. kolo.

Ilustračný obrázok k článku Líder zaváhal. Brankári Remža a Sasák s nulou

Hráči Toga nemali svoj deň. V prvom zápase sa poriadne natrápili so Severankou. Už to vyzeralo, že sa Severanka prebudila zo zimného spánku a Togo zdolá. Nakoniec sa im to však nepodarilo, podelili si spravodlivo bod.

Vo druhom zápase o 3. miesto v tabuľke malo Togo proti sebe B-team. Hoci vyhrali polčas o gól, z konečného víťazstva sa netešili a klesli na 4. miesto.

Zápas bohatý na góly bol medzi MF a Beer Boys. Hráči MF ho mali dobre rozohratý, polčas vyhrali 6–2 a všetko nasvedčovalo, že budú pivárom nadeľovať. Chalani z Beer Boys v druhom polčase nastúpili ako vymenení a náskok hravo dotiahli. Nakoniec bolo predsa len šťastnejšie družstvo MF, keď sa im v závere podarilo streliť víťazný gól.

V súboji prvého s druhým vyhrala FC Sobota nad Chamoix a stiahla ich náskok na 4 body. Zaujímavosťou je, že vzájomné zápasy týchto súperov boli vyrovnané, každý raz zvíťazil, jeden zápas skončil remízou. FC Sobota ťahá už 13-zápasovú šnúru bez prehry, keď naposledy podľahla v 5. kole 8. decembra Togu.

Medzi brankárov s čistým kontom v zápase sa pridali Sasák z Chamoix a Remža z Elron teamu.

V nervóznom súboji medzi Severankou a Elron teamom boli udelené tri červené karty.

ELRON TEAM – M F 10–4 /6–1/ Góly: Polák 4, Dučák 2, Bilina 1, Griglák 1, Duda 1, Ondrejka 1 – Jurský 2, Rákoczy 1, Blaško 1 Brankári: Remža – Jurský/Kiovský D.

SEVERANKA – TOGO 3–3 /1–2/ Góly: Melicherčík 1, Body 1, Antoška 1 – Labus 1, Tomčák 1, Minárik 1 Brankári: Horváth – Kuruc Č.K: Body /SEVERANKA/

M F – BEER BOYS 9–8 /6–2/ Góly: Blaško 5, Jurský 2, Rákoczy 1, Slebodník 1 – Valuš 4, Gašpar 2, Krivjanský 1,Ratkoš 1 Brankári: Kiovský D. – Hrebenár

ELRON TEAM – SEVERANKA 4–0 /2–0/ Góly: Polák 2, Bilina 1, Dučák 1 Brankári: Remža – Horváth Ž.K: Remža /ELRON TEAM/ Č.K: Bilina, Dučák – Antoška

TOGO – B-TEAM 4–5 /3–2/ Góly: Labus 1, Kovalčík 1, Tomčák 1, Minárik 1 – Cuba 2, Fejerčák 2, Svitek 1 Brankári: Kuruc – Petrek

FC SOBOTA – CHAMOIX 5–3 /0–3/ Góly: Beller 2, Baláž 1, Palutka 1, Janigoš 1 – Vasilko 1, Rušín L. 1, Janov 1 Brankári: Ružbaský – Sasák Ž.K: Jaroš /CHAMOIX/

B-TEAM – EVOLUTION 12–1 Góly: Fejerčák 5, Brunnsteiner 2, Minárik 1, Gandžala 1, Cuba 1, Groman 1, Svitek 1 – Romaňák 1 Brankári: Petrek – Luščík

CHAMOIX – BEER BOYS 3–0 /2–0/ Góly: Kuzmík V. 1, Lipták 1, Rušín L. 1 Brankári: Sasák – Hrebenár

EVOLUTION – FC SOBOTA 1–7 /0–5/ Góly: Petruščák P. 1 – Beller 3, Palutka 3, Štelbaský Mat. 1 Brankári: Luščík – Ružbaský