Martin Sýkora Od Vás

Majstrovstvá SR v bowlingu: V Poprade sme spoznali víťazov troch kategórií

Poprad sa stal za uplynulé roky jedným zo slovenských bowlingových centier. V slovenskej konkurencii sa nestratili ani domáci Popradčania.

Ilustračný obrázok k článku Majstrovstvá SR v bowlingu: V Poprade sme spoznali víťazov troch kategórií
Foto: Branislav Babjak / Zdroj: Dnes24.sk

Majstrami Slovenskej republiky dvojíc – muži sa stali Roman Karlík a Tomáš Vrabec pred dvojicou Jurinyi Ľuboslav a Andrássy Lukáš. Na 3. mieste skončila dvojica Minarčík Peter – Ondricha Miroslav a 4. miesto obsadila dvojica Jurinyi Ľudovít a Kečkéš Pavol.

Zdroj: BK CityBowling Poprad

Majsterkami SR vo dvojiciach 2016/2017 v kategórii žien sa stali Michaela Blažeková a Kristína Šramková. Na druhom mieste skončila dvojica z Košíc Adamčík Alexandra a Gabriela Králiková. Brondzovú priečku si vybojovala dvojica Koseková Kristína – Stanková Petra a na 4. mieste skončila dvojica Lehocká Gabriela – Ulmanová Eva.

Zdroj: BK CityBowling Poprad

V kategórii mix sa Majstrami SR vo dvojiciach 2016/2017 stala dvojica Juraj Vinca – Gabriela Lehocká pred dvojicou Andrássy Lukáš – Koseková Kristína. Na 3. mieste sa umiestnila dvojica Jurinyi Ľuboslav – Petra Stanková a 4. priečka patrí dvojici Lendácky Igor a Michaela Blažeková.

Zdroj: BK CityBowling Poprad
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM