Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú tu: Kompletný program zápasov oboch skupín

Hokejový šampionát je tu a spolu s ním prichádza aj poriadna nádielka športových momentov. Pozrite si kompletný program zápasov základnej časti v oboch skupinách.

Rakúsko, Kanada, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Británia, Taliansko, Lotyšsko, Nórsko, Rusko, Slovensko, Švédsko, Švajčiarsko a USA. Tieto národné tímy sa predstavia počas majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa budú od 10. mája konať na Slovensku.

Skupina A odohrá svoje zápasy v Steel Arene v Košiciach, skupine B sa stane domovským stánkom bratislavský štadión Ondreja Nepelu.

Kompletný program zápasov:

Skupina A:

Tímy skupiny A: Slovensko, Fínsko, Kanada, USA, Dánsko, Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko

10. máj (piatok)

  • 16:15 Fínsko – Kanada
  • 20:15 USA – Slovensko

11. máj (sobota)

  • 12:15 Dánsko – Francúzsko
  • 16:15 Nemecko – Veľká Británia
  • 20:15 Slovensko – Fínsko

12. máj (nedeľa)

  • 12:15 USA – Francúzsko
  • 16:15 Dánsko – Nemecko
  • 20:15 Veľká Británia – Kanada

13. máj (pondelok)

  • 16:15 USA – Fínsko
  • 20:15 Slovensko – Kanada

14. máj (utorok)

  • 16:15 Veľká Británia – Dánsko
  • 20:15 Nemecko – Francúzsko

15. máj (streda)

  • 16:15 USA – Veľká Británia
  • 20:15 Nemecko – Slovensko

16. máj (štvrtok)

  • 16:15 Kanada – Francúzsko
  • 20:15 Fínsko – Dánsko

17. máj (piatok)

  • 16:15 Francúzsko – Slovensko
  • 20:15 Fínsko – Veľká Británia

18. máj (sobota)

  • 12:15 Dánsko – USA
  • 16:15 Kanada – Nemecko
  • 20:15 Veľká Británia – Slovensko

19. máj (nedeľa)

  • 16:15 Nemecko – USA
  • 20:15 Francúzsko – Fínsko

20. máj (pondelok)

  • 16:15 Francúzsko – Veľká Británia
  • 20:15 Kanada – Dánsko

21. máj (utorok)

  • 12:15 Fínsko – Nemecko
  • 16:15 Slovensko – Dánsko
  • 20:15 Kanada – USA

Skupina B:

Tímy skupiny B: Česko, Rusko, Nórsko, Švédsko, Taliansko, Švajčiarsko, Lotyšsko, Rakúsko

10. máj (piatok)

  • 16:15 Rusko – Nórsko
  • 20:15 Česko – Švédsko

11. máj (sobota)

  • 12:15 Švajčiarsko – Taliansko
  • 16:15 Lotyšsko – Rakúsko
  • 20:15 Nórsko – Česko

12. máj (nedeľa)

  • 12:15 Rusko – Rakúsko
  • 16:15 Taliansko – Švédsko
  • 20:15 Lotyšsko – Švajčiarsko

13. máj (pondelok)

  • 16:15 Rusko – Česko
  • 20:15 Nórsko – Švédsko

14. máj (utorok)

  • 16:15 Taliansko – Lotyšsko
  • 20:15 Švajčiarsko – Rakúsko

15. máj (streda)

  • 16:15 Švajčiarsko – Nórsko
  • 20:15 Rusko – Taliansko

16. máj (štvrtok)

  • 16:15 Švédsko – Rakúsko
  • 20:15 Česko – Lotyšsko

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

17. máj (piatok)

  • 16:15 Rakúsko – Nórsko
  • 20:15 Česko – Taliansko

18. máj (sobota)

  • 12:15 Lotyšsko – Rusko
  • 16:15 Taliansko – Nórsko
  • 20:15 Švédsko – Švajčiarsko

19. máj (nedeľa)

  • 16:15 Rakúsko – Česko
  • 20:15 Švajčiarsko – Rusko

20. máj (pondelok)

  • 16:15 Švédsko – Lotyšsko
  • 20:15 Rakúsko – Taliansko

21. máj (utorok)

  • 12:15 Česko – Švajčiarsko
  • 16:15 Nórsko – Lotyšsko
  • 20:15 Švédsko – Rusko

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk