Ilustračný obrázok k článku Mária Čírová, Radikal CHEF a nielen to: Týždenný výber pre Poprad a okolie
Zdroj: TASR

Mária Čírová, Radikal CHEF a nielen to: Týždenný výber pre Poprad a okolie

Prázdninový týždeň v Poprade ponúka množstvo akcií, na ktoré sa rozhodne oplatí ísť. Bude to koncert, párty, či film na námestí?

Pavol Hrabovský Kultúra
Pavol Hrabovský Kultúra

Mária Čírová, Radikal CHEF a nielen to: Týždenný výber pre Poprad a okolie

Prázdninový týždeň v Poprade ponúka množstvo akcií, na ktoré sa rozhodne oplatí ísť. Bude to koncert, párty, či film na námestí?

Ilustračný obrázok k článku Mária Čírová, Radikal CHEF a nielen to: Týždenný výber pre Poprad a okolie
Zdroj: TASR

Kultúra v Poprade nelení ani počas prázdnin. Už tento týždeň vás čakajú mnohé akcie, a to nielen v rámci Popradského kultúrneho leta. Inšpirujte sa redakčným výberom akcií.

Dire Straits

6. júla o 19:00 hod., Námestie sv. Egídia

Revivalové utorky prinášajú na popradské námestie zvuk jedného z najväčších rockových pojmov. Skupina Dire Strato vám predvedie revival rockovej legendy s názvom Dire Straits. Nenechajte si ujsť hity ako: Sultans of Swing, Money for Nothing, Romeo and Juliet a mnohé ďalšie.

Spevácky zbor Chlapcov z Mukačeva

7. júla o 19:00 hod., Námestie sv. Egídia

Chlapci z Mukačeva sa na popradskom námestí predstavia nielen v rámci Popradského kultúrneho leta, ale aj v rámci festivalu Šengenský Poludník. Milovníkov folklóru tak čaká zábavný večer, ktorý si vychutnajú v medzikostolí, a to už túto stredu.

Prázdninové kino – Chrumkáči

8. júla o 15:30 hod., Kino Tatran

Prázdniny sú v plnom prúde a Kino Tatran si pre všetkých školákov pripravilo veľké prázdninové predstavenie. Owen zdedí cirkus po starom otcovi. Problémom je, že cirkus je na mizine. Vtedy do Owenovho života vstupujú zázračné sušienky, ktoré umožňujú majiteľovi stať sa hocijakým tvorom! Owen chce vo zvieracej koži prilákať ľudí späť do cirkusu. Nebude to však také jednoduché! Nenechajte si ujsť bláznivú animovanú komédiu, ktorá zabaví rodinu.

Studio Bouře Praha – Intimní příběhy z Ráje

8. júla o 19:00 hod., Námestie sv. Egídia

Divadelné štvrtky vám tentokrát prinesú poriadnu dávku intimity. Úsmevná komédia ukazuje Raj, v ktorom je aspoň na chvíľku akceptovaná perspektíva existencie slobodnej ženy s vlastnými názormi a je rovnocennou partnerkou muža. Na námestí sa vám predstavia: Robert Jašków, Jitka Ježková, Kateřina Sedláková a Peter Pecha.

Mária Čírová

9. júla o 19:00 hod., Námestie sv. Egídia

Koncerty v srdci Popradu pokračujú ďalej. Po vystúpeniach od Richarda Mullera a skupiny Medial Banana, prichádza na popradské námestie Mária Čírová. Interpretka s oceneniami ako OTO a Zlatý Slávik za objav roka, sa preslávila hitmi ako: Búrka, Unikát, či Na dosah. Nenechajte si ujsť jedinečné vystúpenie moderátorky a speváčky, ktorá je sama o sebe unikátom! Čaká na všetkých svojich fanúšikov už tento piatok.

Wasted Hollywood tour

9. júla o 21:00 hod., Rock Fabric

Po dlhej dobe prichádza do Popradu akcia, ktorá otočí mesto hore nohami. Čakajú vás interpreti ako Radikal CHEF, Dufus, Dokkeytino a MJAY. Pozor! Vstup je obmedzený len na 250 ľudí. Neváhajte a zúčastnite sa párty, na ktorú sa bude v Poprade ešte dlho spomínať.

Dvojníci

10. júla o 20:00 hod., Námestie sv. Egídia

Plátno na námestí opäť ožije. Tentokrát vďaka českej komédií Dvojníci. Dvaja muži sú si neuveriteľnej podobní. Honza je sympatický podvodník, ktorého má v hrsti mafián Vytloukal. Nútený ukradnúť obraz z galérie, stretáva stredoškolského profesora Richarda, ktorý je jeho opakom, aj napriek neuveriteľnej fyzickej podobe.

Ako vyzerali Tatry obsadené veteránmi? To si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Nenechajte si ujsť dianie z celého Slovenska na portáli Dnes24.sk

Tatranský Oldtimer 2021 v Tatranskej Lomnici
41
Galéria
Foto: Pavol Hrabovský

Témy, ktoré hýbu Slovenskom

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín