Pavol Hrabovský Kultúra

Muzikálové piesne, autogramiáda a cestovanie po svete: TOP akcie na tento týždeň v Poprade

Ďalší novembrový týždeň je tu. Ako vždy sme si pri vás pripravili výber z najlepších akcií, ktoré vás čakajú tento týždeň v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Muzikálové piesne, autogramiáda a cestovanie po svete: TOP akcie na tento týždeň v Poprade
Zdroj: Pixabay.com

Muzikál Moja Láska Leony Machálkové

19. novembra o 19:00 hod., Dom Kultúry

Leona Machálková a jej kapela prichádzajú s atraktívnym koncertným predstavením, v ktorom si môžete vychutnať tie najkrajšie piesne zo svetových a českých muzikálov. Predvedie aj piesne z muzikálov, v ktorých sama stvárnila ženské role. Spolu s ňou sa ako hosť predvedie Marian Vojtko, s ktorým účinkovala v muzikáli Monte Cristo. Rovnako je známy aj vďaka hlavnej úlohe v muzikáli Fantóm opery.

Cestovateľský festival Cestou necestou

20. novembra o 18:00 hod., Kino Tatran

Cestovateľský festival prinesie dve prezentácie plné turistiky, kde prejdete cez 4000 kilometrov po horách. Tešiť sa môžete na Korziku, Stredozemné more, Ameriku a jej púšte, vrchy a mestá. Príďte si aj vy vychutnať túto úžasnú cestu, priamo z pohodlia sedadla.

Dominika Cibulková v Panta Rhei

20. novembra o 17:30 hod., ZOC MAX

Autogramiáda knihy profesionálnej tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá svoje dielo zasvätila rozprávaním o radostiach a starostiach úspechu, s ktorými sa potýka každý profesionálny športovec, rovnako ako s tvrdou drinou, ktorá je najdôležitejším kľúčom k vytúženému víťazstvu.

Totální nasazení, Vision Days – Kluboffky Tour

22. novembra o 20:00 hod., Rock Fabric

Totální nasazení oslavuje tridsať rokov na česko-slovenskej scéne a oslavujú aj na druhej časti svojho česko-slovenského turné. Skupina si pre fanúšikov pripravila aj mnoho prekvapí, na ktoré na môžete tešiť nielen na koncerte.

HK Poprad – HC Slovan Bratislava

24. novembra o 16:00, Zimný štadión Poprad

Popradskí kamzici sa predstavia na domácom ľade proti súperovi, ktorý sa v Poprade dlhú dobu pravidelne nepredstavoval. HC Slovan momentálne kraľuje ligovej tabuľke a domácim by zdolanie takéhoto súpera náramne pomohlo. Príďte aj vy podporiť domácich hokejistov a spoločne udržme tri body doma.

Okrem osláv Nežnej revolúcie, spomíname aj na ničivú kalamitu v Tatrách, od ktorej ubehlo už 15 rokov. Ako to v horách vtedy vyzeralo si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Ponad Vysoké Tatry sa prehnala v roku 2004 víchrica
27
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie