Monika Vengrínová Rôzne

Náš okres, to nie je len Poprad! 15 rýchlych otázok vám ukáže, ako dobre poznáte dedinky v okolí

Okres Poprad je väčšími i menšími obcami nahusto posiata. Ich názvy má už každý obyvateľ okresu zrejme pod kožou, ako dobre ich ale naozaj poznáte? Viete, kde ležia, koľko majú obyvateľov, alebo čím sú známe?

Ilustračný obrázok k článku Náš okres, to nie je len Poprad! 15 rýchlych otázok vám ukáže, ako dobre poznáte dedinky v okolí
Zdroj: Dnes24.sk

Okres Poprad. Cezpoľným sa pri tomto geografickom názve určite vybaví množstvo miest a obcí nášho okolia – Vysoké Tatry, Ždiar, Šuňava, Štrba… Okolie Popradu je poprepletané desiatkami menších i väčších dediniek. Ich názvy sa už tunajším dostali tak akosi pod kožu, čo ale o obciach nášho okresu skutočne viete? Otestujte sa s naším kvízom!

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Tak poďte do toho :)

Hrajte tu: 15 rýchlych otázok vám ukáže, či dobre poznáte dedinky v okolí Poprad

Otestujte sa aj v iných oblastiach. Overte si, ako dobre poznáte Námestie sv. Egídia, dominantu nášho mesta, popradský šport, známe osobnosti z nášho regiónu, či notoricky známe fakty o Poprade, alebo si overte, ako sa orientujete v našom meste v rýchlom FOTOKVÍZE.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie