Tlačové správy

Nemáte nárok na sanitku? Objednajte si ju súkromne

Už nechcete zdieľať sanitku s inými pacientmi s rôznymi diagnózami? Alebo potrebujete prevoz sanitkou, a nemáte na ňu nárok? Môžete si ju objednať súkromne.

Ilustračný obrázok k článku Nemáte nárok na sanitku? Objednajte si ju súkromne
10
Galéria
Zdroj: Merea

Ak na sanitku nemáte nárok, a ste v situácii, kedy nie je vhodné využiť auto, alebo hromadnú dopravu, napríklad kvôli zníženej pohyblivosti, alebo oslabenej imunite, sanitku dopravnej zdravotnej služby si môžete objednať súkromne.

individuálne súkromné prevozy je čoraz väčší záujem. Klienti ich využívajú najmä v prípadoch, ak chcú cestu absolvovať pohodlnejšie a v súkromí, pripadne na prevoz sanitkou nemajú nárok,“ približuje Barbora Grausová, riaditeľka prevádzky dopravnej zdravotnej služby spoločnosti Merea.

Ako si sanitku objednať?

Zdroj: Merea

Pre objednanie súkromného prevozu stačí zavolať 24 hodín vopred na 0903 932 496. V krat­šom termíne sa objednáte s expresným príplatkom. Dohodnete si miesto a čas vyzdvihnutia, a ďalšie detaily prevozu. Individuálny súkromný prevoz sanitkou si platíte ako samoplatca. Cena sa odvíja od vzdialenosti k miestu prepravy, zloženia posádky vozidla a špecifikácie, či ide o prevoz do a zo zdravotníckeho zariadenia, alebo na iné miesto.

Na sanitku nemusíte čakať, vždy je pristavená 10 minút pred dohodnutým termínom.

Prevoz prebieha v absolútnom súkromí. Personál sanitky vám pomáha pri nástupe a výstupe, a môže vás odprevadiť aj na vyšetrenie. Ak sa na tom dohodnete, posádka sanitky počká na ukončenie vášho vyšetrenia a odvezie vás kam potrebujete.

Skúsená posádka s empatickým prístupom

Komfort prevozu je zabezpečený vozidlami v špičkovej kondícii, s najmodernejšou transportnou technikou. Klientom pri nástupe pomáhajú výsuvné stupienky, výbavu sanitky tvorí aj elektrický schodolez, či transportné ležadlo. Súčasťou je aj kardio kreslo, signalizačný alarm, alebo GPS monitorovacie zariadenie.

Sanitky sú prispôsobené na prevoz imobilných pacientov alebo vozíčkarov, seniorov a detských pacientov. Po každom jednotlivom prevoze sú dôkladne dezinfikované.

Klienti okrem bezpečnosti a pohodlia prevozu oceňujú aj fakt, že sú v rukách skúseného personálu s empatickým prístupom. Jeho súčasťou je profesionálny vodič s dlhoročnou praxou a odbornými zdravotníckymi školeniami. V prípade potreby sa posádka posilňuje o odborného asistenta, ktorý je nápomocný pri manipulácii, nástupe a výstupe z vozidla.

Výhody individuálnej súkromnej prepravy:

  • Komfortný prevoz v súkromí
  • Bezpečnosť pre imobilných, imunitne oslabených klientov
  • Sanitky prispôsobené na prevoz nepohyblivých pacientov, vozíčkarov, seniorov, či detských pacientov
  • Individuálna starostlivosť
  • Pomoc pri manipulácii pri výstupe a nástupe
  • Sprevádzanie k vyšetreniu
  • Skúsený, školený a empatický personál
Zdroj: Merea

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Merea
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM