Peter Handzuš Krimi

Nehoda na priechode: Chodkyňa po náraze auta utrpela ťažké zranenia, vodič ufujazdil!

Na priechode pre chodcov pri novom kostole na popradskom Juhu došlo ešte v septembri k nehode, pri ktorej neznámy vodič zrazil chodkyňu, ktorá utrpela ťažké zranenia. Vodič z miesta nehody ušiel. Polícia hľadá svedkov, ktorí by jej mohli pomôcť pri objasňovaní tejto nehody.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda na priechode: Chodkyňa po náraze auta utrpela ťažké zranenia, vodič ufujazdil!
Zdroj: Dnes24.sk

„Dňa 21.9.2013 došlo v Poprade na križovatke ulíc L. Svobodu a Rázusovej pri novom kostole v čase okolo 20:30 hod. k dopravnej nehode, kedy doposiaľ neznámy vodič, na doposiaľ neznámom motorovom vozidle tmavej farby, s doposiaľ nezistenou tabuľkou s evidenčným číslom viedol svoje motorové vozidlo po ulici L. Svobodu v smere od kruhového objazdu k novému kostolu tak, že na priechode pre chodcov pred križovatkou s ulicou Rázusovou, z doposiaľ neznámych príčin prednou časťou svojho vozidla narazil do pravej časti tela chodkyne, ktorá kráčala cez riadne označený priechod pre chodcov na ulici L. Svobodu v smere od obchodného centra Výkrik,“ informoval riaditeľ OR PZ Poprad Peter Benko o priebehu nehody.

Po náraze s vozidlom spadla chodkyňa na kapotu vozidla a utrpela ťažké zranenia. Neznámy vodič motorového vozidla z miesta dopravnej nehody odišiel a zranenej chodkyni neposkytol pomoc.

Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade žiada všetkých svedkov o pomoc pri objasňovaní dopravnej nehody.

Informácie k dopravnej nehode žiadame oznámiť na Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade ( telefón 0961 89 3500 ) alebo na telefónnu linku 158.

Zdroj: Policajný zbor SR

Rýchle správy

Najčítanejšie