Marián išiel autom z práce a vtedy to uvidel: Pár minút po sebe zbadal úkazy, ktoré okamžite fotil

O tom, že cesta autom nemusí byť každý deň taká istá sa presvedčil aj pán Marián na Spiši. Tomu sa podarilo zachytiť naozaj zaujímavé zábery, ktoré odfotil cestou z práce a to navyše s odstupom iba pár minút a kilometrov.

Jana Buvalová
Ilustračný obrázok k článku Marián išiel autom z práce a vtedy to uvidel: Pár minút po sebe zbadal úkazy, ktoré okamžite fotil
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Jedinečný zážitok, na ktorý bude ešte dlho spomínať zažil pán Marián v regióne Spiša. Cestou z práce sa mu podarilo vytvoriť zaujímavé zábery. Tie mu poskytla samotná príroda.

„Vracal som sa do Spišskej Novej Vsi z práce okolo obeda a líška šla popri málofrekventovanej ceste v protismere, tak som pribrzdil a fotil. Aj keď je líška plaché zviera, takto pekne mi zapózovala,“ opísal Marián svoj zážitok s tým, že to ešte nebolo všetko.

O pár kilometrov ďalej stretol totiž ďalšiu krásavicu, ktorú si tiež hneď odfotil. „Aj keď som už párkrát v živote líšku videl, toto bolo prvýkrát, čo som ich videl v prírode pomerne zblízka a obe v jeden deň,“ povedal Marián.

Zábery, ktoré sa mu podarilo nafotiť si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Môže vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk