Pavol Hrabovský Rôzne

Pestrý týždeň v Poprade: Slovenský muzikál aj Silné Reči

Vyberte si, kam skočíte počas tohto týždňa v Poprade a okolí. Nasledujúci redakčný výber udalostí, môže byť pre vás dobrou pomôckou.

Ilustračný obrázok k článku Pestrý týždeň v Poprade: Slovenský muzikál aj Silné Reči
Zdroj: pixabay

Silné Reči

7. október o 19:00 hod., Cinemax Poprad

Stand-up zoskupenie Silné Reči prichádza do Popradu. V popradskom zoskupení sa predstavia: Jano Gordulič, Tomáš Hudák, Jakub Zitron Ťapák a Matej Makovický. Show plná ostrého humoru vás privíta už tento pondelok.

XXXVII. Popradská hudobná jeseň – Ensemble Thesaurus Musicum

9. október o 16:45 hod., Kostol sv. Egídia

Na koncerte, ktorý je súčasťou XXIV. Musica Nobilis, sa predstaví súbor Ensemble Thesaurus Musicum koncertom renesančnej a barokovej hudby na dobových nástrojoch. Príďte si aj vy vypočuť zvuk týchto nástrojov, ktoré dnes už bežne nepočuť.

Henry Tóth a talenty

11. október o 18:00 hod., Dom kultúry

Henry Tóth prichádza s hudobným pásmom, ktoré je zostavené z mladých talentov danej lokality. Gitarový mág, aranžér a inštrumentalista odohrá koncert, na ktorom s ním zahrajú muzikantské nádeje – deti zo ZUŠ. Podujatie má benefičný charakter.

Blší trh a zberateľská burza starožitností

12. október od 8:00 – 14:00 hod., Parkovisko Billa

Posledný blší trh v tomto roku sa uskutoční už túto sobotu. Príďte aj vy niečo predať, kúpiť, vymeniť alebo sa len tak stretnúť. Chýbať nebude ani sprievodný program ako výstava automobilových veteránov alebo prezentácia psíkov, ktorí hľadajú domov.

HK Poprad – HC Mikron Nové Zámky

13. október o 17:00 hod, Zimný štadión

Poprad sa po predstavení v Bratislave presúva pred domáce publikum. Doma privíta celok z Nových Zámkov. Príďte podporiť aj vy domácich kamzíkov v ich snahe získať cenné tri body.

Ôsmy svetadiel

13. október o 19:00 hod., Aréna Poprad

Najúspešnejší slovenský muzikál prichádza do Popradu. Vychutnajte si texty Borisa Filana a Petra Pavlaca, spolu s hviezdnym hereckým obsadením, pod režijnou taktovkou Jána Ďurovčíka, už túto nedeľu v Poprade.

Ako to vyzeralo na Farmárskych trhoch v Poprade si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Praví farmári, pestovatelia a výrobcovia sa stretli na trhoch v Poprade
15
Galéria

Hl. foto: ilustračné

Rýchle správy

Najčítanejšie