Utorok 23. júl 2019 Oľga  18 °C
Pavol Krupka Iné športy

Pohárová súťaž vo fitnes detí

V sobotu sa v telocvični školy na Dostojevského ulici uskutočnila Pohárová súťaž vo fitnes detí, ktorú z poverenia Slovenskej asociácie kulturistiky, fitnes a silového trojboja usporiadal domáci Klub športovej gymnastiky GY-TA.

Viac ako šesťdesiat pretekárok a pretekárov reprezentovalo športové kluby zo Zvolena, Žiliny, Nitry, Prievidze, Liptovského Mikuláša, Starej Ľubovne a z Popradu. Súťažilo sa podľa platných pravidiel asociácie a v dvoch stanovených disciplínach – vo voľnej zostave a v prezentácii postavy. Dievčatá a chlapci vo veku od siedmich do pätnástich rokov ukázali zaujatie pre tento šport, v ktorom možno nájsť niečo z gymnastiky, tanca i silové prvky a ktorý prispieva k celkovej kondícii, zdraviu a dobrému pocitu zo života.

Zábery zo súťaže si môžete pozrieť vo videu a vo fotogalérii, v nej sa nachádzajú aj výsledky v jednotlivých kategóriách.

[code][/code]<i­frame width=„420“ height=„243“ src=„http://w­ww.youtube.com/em­bed/rkfKt5SZnYM“ frameborder=„0“ allowfullscre­en></iframe>

PoharFitnesDetiPP
34
Galéria

Tento článok nie je možné komentovať.