Peter Handzuš Hokej

Poprad má zatiaľ 13 hráčov. Bude aj nová správna rada

Extraligový klub HK Poprad podpísal do pondelka zmluvy s trinástimi hráčmi. Vedenie sa zároveň dohodlo aj na ďalšej spolupráci s minuloročným partnerom - spoločnosťou Auto Finance Poprad.

Ako informuje oficiálna stránka „kamzíkov“, pribudol k nemu jeden významný mimoregionálny partner, ktorého meno oznámi vedenie v najbližších dňoch.

//„Aj naďalej prebiehajú rokovania s dvoma regionálnymi partnermi, kde sa doťahujú detaily zmluvy a ďalšími menšími partnermi z Popradu, s ktorými sme sa už dohodli na podpore. Rovnako naďalej prebiehajú intenzívne rokovania s mestom Poprad. Týmto by sme sa chceli v mene HK POPRAD poďakovať všetkým partnerom za záchranu hokeja pod Tatrami,“ //uvádza ďalej oficiálna stránka.

Popradčania si zmluvne zaviazali jedného brankára, štyroch obrancov a ôsmich útočníkov, pričom ešte čakajú na príchod Michala Vandasa a Atteho Pentikäinena. Káder na novú sezónu by sa mal skompletizovať po ukončení Tatranského pohára.

HK Poprad tento týždeň začal splácať pohľadávky za predchádzajúcu sezónu a v polovici septembra by malo prísť aj k vymenovaniu novej správnej rady so zastúpením sponzorov a zástupcom mesta v HK POPRAD.

Súčasný káder HK Poprad:
Brankári – Dušan Sidor ml.
Obrancovia – Radoslav Suchý, Marcel Šterbák, Sagahudin Kovačevič, Dominik Kramár
Útočníci – Roman Tomas, Dávid Buc, Robert Sabolič, Peter Klouda, Dávid Skokan, Joonas Koskinen, Ondrej Homa, Samuel Takáč

Poprad24/tasr Foto: Martin Žákovič

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM