Peter Handzuš Tlačové správy

Popradčania, tešte sa: Na konci prázdnin uvidíte špičkový ženský plážový volejbal

Na SLOVANET BEACH EXHIBITION - medzinárodný charitatívny turnaj v plážovom volejbale žien, pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku, sa môžete prísť pozrieť v sobotu 30. augusta 2014 do popradského AquaCity.

Ilustračný obrázok k článku Popradčania, tešte sa: Na konci prázdnin uvidíte špičkový ženský plážový volejbal
Zdroj: TASR

Najlepšie obsadeného turnaja v histórii tohto športu u nás sa zúčastnia hráčky svetovej špičky. Pravidelné účastníčky svetovej série a majsterky svojich krajín pricestujú priamo z GRAND SLAM turnaja v Poľsku, ktorý sa koná týždeň pred turnajom v Poprade.

Nebudú chýbať slovenské TOP hráčky

O víťazstvo na turnaji a rozdelenie dotácie vo výške 6500€ bude bojovať šesť ženských tímov v dvoch skupinách. Prvé dva tímy v skupinách postúpia do semifinálových zápasov, z ktorých vzídu finalistky turnaja. Účasť TOP slovenskej dvojice Dubovcová – Nestarcová a ďalších svetových hráčok zaručí dokonalý športový zážitok pre návštevníkov podujatia.

Pestrý sprievodný program

Počas turnaja vás zabaví známy moderátor Marcel Forgáč, ako aj zápas v plážovom volejbale slovenských osobností. Pre deti sú pripravené animácie, súťaže a zábavné atrakcie.

Po oficiálnom vyhlásení výsledkov sa bude konať vystúpenie slovenskej kapely Peter Bič projekt.

Podporíte charitu

Výťažok z dobrovoľného vstupného (min. 2€) bude poskytnutý na podporu pre Nadačný fond pre zdravé pľúca a deti s DMO.

Príďte a podporte naše dievčatá, charitu a zabavte sa na tomto výnimočnom podujatí.

Podrobné informácie o SLOVANET BEACH EXHIBITION nájdete na webe podujatia tatrabeach.sk

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM