Krimi

Predavač (31) z Popradu obvinený z krádeže: V predajni kde pracoval si prilepšil o 690 eur

Polícia obvinila 31-ročného Popradčana z prečinu krádeže. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Ilustračný obrázok k článku Predavač (31) z Popradu obvinený z krádeže: V predajni kde pracoval si prilepšil o 690 eur
Zdroj: TASR

„Muž pracoval ako predavač v jednej z predajní na Ul. Suchoňovej v Poprade, kde v sobotu (3.8.) popoludní vošiel do jednej z kancelárií a z neuzamknutej kovovej skrine vzal finančnú hotovosť vo výške 690 eur," informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová s tým, že časť z tejto sumy použil pre vlastnú potrebu.

Ako policajná hovorkyňa ďalej uviedla, tento pracovník bol v zmysle zákona zadržaný ako podozrivý a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Prípadom za zaoberá poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Poprade.

„Či tomuto Popradčanovi stálo 690 eur za pravdepodobnú stratu zamestnania a problém spojený s týmto konaním, to už necháme na jeho zvážení. V každom prípade ale platí, že krádež doma, v práci alebo kdekoľvek inde, vždy ostane krádežou a vždy ide o protiprávne konanie,“ uzavrela Ligdayová.

foto: ilustračné

Zdroj: KRPZ Prešov

Rýchle správy

Najčítanejšie