Pavol Hrabovský Rôzne

Príchod Mikuláša, šansóny a hviezdna hra: TOP akcie na tento týždeň v Poprade

Zima sa postupne prejavuje vo svojej veľkej kráse a bola by škoda, presedieť toto krásne obdobie doma. Nechajte sa inšpirovať naším výberom a užite si mikulášsky týždeň naplno.

Ilustračný obrázok k článku Príchod Mikuláša, šansóny a hviezdna hra: TOP akcie na tento týždeň v Poprade
Zdroj: TASR

Šansóny a iné pieste

3. decembra o 18:00 hod., Dom kultúry Richard Müller spolu s hosťami Michaelom Kocábom a Ondřejom Soukupom vám predvedú šansónové piesne z autorskej dieľne Hapka/Horáček V programe zaznejú aj menej hrávané piesne Richarda Müllera, ako aj overené hity v skvelých aranžmánoch špičkovej sprievodnej hudby.

Príchod Mikuláša

5. decembra o 17:00 hod., Námestie sv. Egídia

Príchod Mikuláša sa bude už tradične konať na popradskom námestí. Čaká vás bohatý program, spojený s rozsvietením mestskej výzdoby. Čerešničkou na torte je veľkolepý ohňostroj, ktorý tradične uzatvára program.

Otvorené manželstvo

7. decembra o 19:00 hod., Dom kultúry

Komédia o netradičnom manželskom páre, ktorá vám bravúrne ukáže večný konflikt ženského a mužského princípu. Hra, ktorá pochádza z pera talianskeho dramatika a držiteľa Nobelovej ceny za literatúru – Daria Fo, je okorenená hviezdnym obsadením v podobe dua – Anna Šišková a Ady Hajdu.

Doktor Feel Good a Fanatik revival

7. decembra o 21:00 hod., Rock Fabric

Správny revival na sobotňajší večer. Skupiny Doktor Feel Good a Fanatik revival vám naservírujú to najlepšie z dielne oboch kapiel. Nechajte si naservírovať širokú škálu žánrov a samozrejme, pripravte sa na rockovú šou, ktorá vás prinesie k originálom bližšie, než by ste si mohli myslieť.

Putujúci Mikuláš

8. decembra, Poprad

Mikuláš, čert a anjel majú po príchode do mesta veľa práce. Musia totiž navštíviť deti vo všetkých mestských častiach. V jednotlivých častiach Popradu ich môžete vidieť v týchto časoch:

  • 12.00 hod. – priestor pred Kostolom sv. Cyrila a Metoda na sídlisku JUH
  • 13.00 hod. – Kvetnica
  • 14.00 hod. – Veľká
  • 15.00 hod. – Spišská Sobota
  • 16.00 hod. – Matejovce
  • 17.00 hod. – Stráže pod Tatrami

II. adventný koncert

8. decembra, Námestie sv. Egídia

Rozsvietenie druhého adventného svetla, vám po druhýkrát spríjemní koncert zoskupenia DH Tatramat Matejovce. Príďte si vychutnať atmosféru druhej adventnej nedele, v objatí príjemnej hudby.

Ako to vyzeralo na príchode Anjela si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

OBRAZOM: Anjel nad Popradom
13
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie