Prvé zoznamy kandidátov sú známe. Kto chce byť starostom a kto poslancom?

Prvé obce v popradskom okrese už zverejnili zoznamy zaregistrovaných kandidátov na starostov a poslancov obecných zastupiteľstiev.

Peter Handzuš
Ilustračný obrázok k článku Prvé zoznamy kandidátov sú známe. Kto chce byť starostom a kto poslancom?
Zdroj: TASR

Štôla

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce
1. Martin Hajko, 47, starosta, SMER–sociálna demokracia
2. Marcela Jackovičová, Ing., 41, nezamestnaná, SPOLU–občianska demokracia
3. Vladimír Mierka, 48, vedúci prevádzky LD, SME RODINA–Boris Kollár

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva
1.Tomáš Bielik, Mgr., 34, farmaceut-lekárnik, nezávislý kandidát
2. Juraj Bublík, 50, sprievodca cestovného ruchu, NAJ–Nezávislosť a Jednota
3. Marián Handzuš, 28, recepčný, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
4. Martin Jackovič, 47, obchodný zástupca, nezávislý kandidát
5. Ivan Krahulec, 35, čašník, nezávislý kandidát
6. Filip Láska, 31, dobrovoľne nezamestnaný, SPOLU–občianska demokracia
7. Marek Pachoň, 32, kuchár, SMER–sociálna demokracia
8. Ján Rúfus, 40, zámočník, Kotleba–Ľudová strana Naše Slovensko
9. Tatiana Sokol, 50, v domácnosti, nezávislá kandidátka

Spišské Bystré

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce
1. Zdenko Bukovinský, 53 r., majster, Strana moderného Slovenska (sms)
2. Marián Luha, Mgr., 47 r., starosta, nezávislý kandidát

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva
1. Zdenko Bukovinský, 53 r., majster, Strana moderného Slovenska (sms)
2. Pavol Jurčo, 32 r., živnostník, nezávislý kandidát
3. Václav Klust, 43 r., nezamestnaný, Slovenská národná strana
4. František Knežnik, 47 r., vodič, Slovenská národná strana
5. Terézia Králiková, 65 r., dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska (sms)
6. Martin Lavko, Ing., 53 r., učiteľ, Smer – sociálna demokracia
7. Martin Lavko, Ing., 24 r., študent, Smer – sociálna demokracia
8. Pavol Poracký, Ing., 37 r., lesný inžinier, Slovenská národná strana
9. František Teplický, Ing., 35 r., elektrotechnik, Slovenská národná strana

Batizovce

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce
1. Gabriel Bodnár, JUDr., 39 r., starosta obce Batizovce, nezávislý kandidát
2. Ján Goga, 33 r., podnikateľ, Naj – nezávislosť a jednota

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva
1. Vladimír Andráš, Mgr., 38 r., stredoškolský učiteľ, Slovenská národná strana
2. Juraj Balogh, 35 r., obchodný zástupca, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)
3. Štefan Franko, 38 r. obsluha horskej chaty, Slovenská národná strana
4. Patrik Františka, Ing., 45 r. riaditeľ hotela, Slovenská národná strana
5. Ján Goga, 33 r., podnikateľ, Naj – nezávislosť a jednota
6. Daniel Hudák, 42 r., tlačiar, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)
7. Martin Hudák, 43 r. , obchodný zástupca – Arjo-HUmanic SK, nezávislý kandidát
8. Peter Hutník, Bc., 22 r.,študent, nezávislý kandidát
9. Jaroslav Kuzmík, 48 r. elektroúdržbár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)
10. Ondrej Kuzmík, 31 r., tlačiar, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)
11. Ján Lazorčák, 60 r., živnostník, Most – Híd
12. František Lizák, Ing. 64 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)
13. Alena Marušáková, 35 r. zástupkyňa vedúcej COOP JEDNOTA, nezávislá kandidátka
14. Peter Michalík, 35 r., vedúci skladu, Slovenská národná strana
15. Cyril Nemec, Mgr., 28 r., lekárnik, nezávislý kandidát
16. Karol Pavlík, 40 r., montážnik, Smer – sociálna demokracia
17. Marta Šerfelová, 59 r., predsedníčka ZO ECHOZ, nezávislá kandidátka
18. Ľubomír Šoltís, 42 r., revízny technik ZZ, nezávislý kandidát
19. František Varholík, 46 r., živnostník, Slovenská národná strana

Gerlachov

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce
1. Ján Hroboň, Mgr., 36 r., starosta obce, nezávislý kandidát

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva
1. Jana Faixová, 27 r., predavačka, nezávislá kandidátka
2. Lenka Faixová, JUDr., 28 r., PR manažérka, nezávislá kandidátka
3. Jozef Homola, 54 r., technik, nezávislý kandidát
4. Viliam Kičin, Mgr. 30 r., servisný technik, nezávislý kandidát
5. Alena Kičinová, 49 r., učiteľka MŠ, nezávislá kandidátka
6. Lukáš LAubert, 25 r., policajt, nezávislý kandidát
7. Ján Mlynár, 65 r., dôchodca, nezávislý kandidát
8. Ľubomír Nikerle, Ing., 57 r., predseda PD, nezávislý kandidát
9. Ján Šilon, 58 r., SZČO, nezávislý kandidát
10. Adrián Znanec, Ing., 50 r., manažér, nezávislý kandidát

Jánovce

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce
1. Jozef Čechovič, Mgr., 45 r. štátny zamestnanec vo výslužbe, nezávislý kandidát
2. Pavol Kopec, Ing.,PhD., 44 r., obchodný konzultant, nezávislý kandidát
3. Zoltán Tanko, 56 r., invalidný dôchodca, Národná koalícia

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva
1. Marek Botka, 43 r., projektový manažér, nezávislý kandidát
2. Nora Horváthová, 36 r., finančný manažér, nezávislá kandidátka
3. Marián Minárik, 35 r., automechanik, nezávislý kandidát
4. Barbora Némethová, 23 r., administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
5. Karol Prágai, 75 r., dôchodca, Most – Híd
6. Svetlana Sandberg, Mgr., 53 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka
7. Angelika Stimová, 24 r., materská dovolenka, Národná koalícia
8. Ladislav Szabo, Ing., 35 r., technicko-obchodný zástupca, nezávislý kandidát
9. Zuzana Takáčová, Mgr. 44 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
10. Zoltán Tanko, 56 r., invalidný dôchodca, Národná koalícia

Zdroj: Dnes24.sk