Monika Vengrínová Kultúra

Rekordný víkend v Aquacity. Za relaxom, vodou, zábavou a skvelým programom prišlo takmer 10 000 ľudí

Zrejme prvý tropický víkend v tomto roku prilákal do Aquacity Poprad skutočne rekordné množstvo návštevníkov. Okrem vody a relaxu si tiež užili fantastický program. V nedeľu sa zabávali deti s postavičkami Pat a Mat, v sobotu zaspieval Michal Chrenko a tanečnú šou predviedli Old School Brothers.

Ilustračný obrázok k článku Rekordný víkend v Aquacity. Za relaxom, vodou, zábavou a skvelým programom prišlo takmer 10 000 ľudí
Foto: Monika Vengrínová / Zdroj: Dnes24.sk

Michal Chrenko s novým singlom

Niekdajší účastník speváckej súťaže Superstar a aktuálne úspešný spevák Michal Chrenko si do popradského aquaparku priviezol i svoju skupinu. A aj napriek chvíľkovému dažďu, ktorý sa spustil práve v čase ich koncertu, sa návštevníci bavili. Koncert si užíval i samotný Michal, ktorý aktuálne vydal singel „Chcem sa vrátiť“ a chystá spoluprácu s jedným DJ-om i českou speváčkou, ktorej meno zatiaľ prezradiť nechcel.

„V Poprade sme hrali už niekoľkokrát, ale v Aquacity ešte nie. Bola tu skvelá atmosféra, a aj keď sa počasie trošku pokazilo, hralo sa nám úplne perfektne. Do večera budeme mať i kopu času, takže si to tu určite užijeme aj v bazénoch,“ teší sa spevák.

Zranený Bruise a fantastická tanečná šou Old School Brothers

Každoročné sústredenie a vystúpenie v Aquacity absolvovala i tanečná skupina Old School Brothers, tentokrát so zraneným lídrom skupiny Miroslavom Bruise Žilkom, ktorého aktuálne čaká operácia vykĺbeného jabĺčka. V októbri sa však už plánuje znova postaviť na parket a uvažuje i nad ďalšou talentovou šou, tentokrát v Rusku.

„V zime som bol na talente v Británii, kde som sa dostal pred porotu na čele so Simonom Cowellom až do divadla. A i napriek tomu, že ma označili za super tanečníka a dostal som štyri big YES, vybrali niekoho iného. Také sú talentové šou, o šťastí. To tentokrát pri mne nestálo. Určite však cestou talentových šou pôjdem aj naďalej,“ uvažuje Bruise, ktorý vystúpenie v popradskom aquaparku absolvuje každý rok: „Je tu super. Sme tu už piatykrát a veľmi sa nám tu páči. Vždy sa tu zrelaxujeme, máme tu vystúpenie. Je to také naše sústredenie. Paráda. Čo viac dodať“.

Aquacity 27.7.2013
37
Galéria

Tento víkend Peter Bič Project, Phantomas Crew a Šmolkovia

Po skutočne horúcom víkende sa tak blíži ďalší. Predpovede sľubujú opäť krásne počasie, ktoré by bola škoda nevyužiť. V Aquacity Poprad vás totižto i v prvý augustový víkend čaká kopec zábavy a výborní hostia. Tentokrát sa môžete tešiť na Peter Bič Project a tanečnú show Phantomas Crew. V nedeľu čaká deti rozprávková zábava so Šmolkami.

Rekordný víkend v Aquacity. Za relaxom, vodou, zábavou a skvelým programom prišl
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie