Rekordný víkend v Aquacity. Za relaxom, vodou, zábavou a skvelým programom prišlo takmer 10 000 ľudí

Zrejme prvý tropický víkend v tomto roku prilákal do Aquacity Poprad skutočne rekordné množstvo návštevníkov. Okrem vody a relaxu si tiež užili fantastický program. V nedeľu sa zabávali deti s postavičkami Pat a Mat, v sobotu zaspieval Michal Chrenko a tanečnú šou predviedli Old School Brothers.

Monika Vengrínová
Ilustračný obrázok k článku Rekordný víkend v Aquacity. Za relaxom, vodou, zábavou a skvelým programom prišlo takmer 10 000 ľudí
Foto: Monika Vengrínová / Zdroj: Dnes24.sk

Michal Chrenko s novým singlom

Niekdajší účastník speváckej súťaže Superstar a aktuálne úspešný spevák Michal Chrenko si do popradského aquaparku priviezol i svoju skupinu. A aj napriek chvíľkovému dažďu, ktorý sa spustil práve v čase ich koncertu, sa návštevníci bavili. Koncert si užíval i samotný Michal, ktorý aktuálne vydal singel „Chcem sa vrátiť“ a chystá spoluprácu s jedným DJ-om i českou speváčkou, ktorej meno zatiaľ prezradiť nechcel.

„V Poprade sme hrali už niekoľkokrát, ale v Aquacity ešte nie. Bola tu skvelá atmosféra, a aj keď sa počasie trošku pokazilo, hralo sa nám úplne perfektne. Do večera budeme mať i kopu času, takže si to tu určite užijeme aj v bazénoch,“ teší sa spevák.

Zranený Bruise a fantastická tanečná šou Old School Brothers

Každoročné sústredenie a vystúpenie v Aquacity absolvovala i tanečná skupina Old School Brothers, tentokrát so zraneným lídrom skupiny Miroslavom Bruise Žilkom, ktorého aktuálne čaká operácia vykĺbeného jabĺčka. V októbri sa však už plánuje znova postaviť na parket a uvažuje i nad ďalšou talentovou šou, tentokrát v Rusku.

„V zime som bol na talente v Británii, kde som sa dostal pred porotu na čele so Simonom Cowellom až do divadla. A i napriek tomu, že ma označili za super tanečníka a dostal som štyri big YES, vybrali niekoho iného. Také sú talentové šou, o šťastí. To tentokrát pri mne nestálo. Určite však cestou talentových šou pôjdem aj naďalej,“ uvažuje Bruise, ktorý vystúpenie v popradskom aquaparku absolvuje každý rok: „Je tu super. Sme tu už piatykrát a veľmi sa nám tu páči. Vždy sa tu zrelaxujeme, máme tu vystúpenie. Je to také naše sústredenie. Paráda. Čo viac dodať“.

Tento víkend Peter Bič Project, Phantomas Crew a Šmolkovia

Po skutočne horúcom víkende sa tak blíži ďalší. Predpovede sľubujú opäť krásne počasie, ktoré by bola škoda nevyužiť. V Aquacity Poprad vás totižto i v prvý augustový víkend čaká kopec zábavy a výborní hostia. Tentokrát sa môžete tešiť na Peter Bič Project a tanečnú show Phantomas Crew. V nedeľu čaká deti rozprávková zábava so Šmolkami.

Zdroj: Dnes24.sk