Utorok 23. júl 2019 Oľga  18 °C
Monika Földešiová Kultúra

Súťaž o knihy v hodnote 100 €

Radi čítate a nechávate sa unášať vlastnou predstavivosťou? Tak sa zapojte do našej súťaže, ktorú sme pre vás pripravili s ABC Knihy.

ABC Knihy je internetovým kníhkupectvom, ktoré vám je schopné ponúknuť širokú škálu literárnych titulov rôzneho druhu. Na svoje si prídu skutočne všetci, aj tí najnáročnejší. Okrem toho ABC Knihy pre vás pravidelne pripravujú top akcie, aktualizujú bestsellery a naplňujú svoj sklad aktuálnymi knižnými novinkami. A to všetko za bezkonkurenčné ce­ny.

Aj keď v súčasnosti nemáme marec – mesiac knihy, Nitra 24 v spolupráci s týmto čoraz populárnejším kníhkupectvom pripravila pre svojich čitateľov súťaž o knihy v hodnote až 100 €. Každý týždeň v priebehu 1 mesiaca vám prinesieme novú súťažnú otázku, po jej správnom zodpovedaní budete automaticky zaradení do žrebovania.

Súťažná otázka na 1. týždeň (15.-21.11.2010) Ako sa volá najnovšia kniha od slovenského spisovateľa Pavla „Hirax“ Baričáka?

Odpovede nájdete na stránke [link=http://www­.abcknihy.sk/Kni­ha/nauc-ma-umierat-2112542.aspx]ABC Knihy[/link] Správne odpovede posielajte na „odvas@nitra24­.sk“ pod heslom „ABC Knihy“ najneskôr do 21.11.2010. Nezabudnite uviesť svoje cele meno a telefónne číslo.

www.abcknihy.sk

Tento článok nie je možné komentovať.