Pavol Hrabovský Rôzne

Tanečné majstrovstvá, celosvetové dobrodružstvá a rytmická zábava: TOP udalosti na týždeň v Poprade

Víkend ubehol ako voda. Okrem začiatku nového týždňa to znamená aj výber tých najlepších akcií, ktoré vás v Poprade čakajú. Inšpirujte sa redakčným výberom a oddýchnite si od práce aj počas týždňa.

Ilustračný obrázok k článku Tanečné majstrovstvá, celosvetové dobrodružstvá a rytmická zábava: TOP udalosti na týždeň v Poprade
Zdroj: pixabay

Sama naprieč Strednou Amerikou

22. januára o 18:00 hod., Tatranská galéria

Stopovanie po tisíce kilometrov, prespávanie u domácich, lozenie po horách, sopkách, návšteva miestnych nemocníc a nepríjemnosti s políciou v Nikarague – aj to zažila cestovateľka Mili pri svojich cestách, naprieč Strednou Amerikou. Dobrodružstvo, na ktoré sa vydala úplne sama, vám vyrozpráva už túto stredu.

Večer majstrov 2019

24. januára o 19:00 hod., Reštaurácia Kaskáda

Večer, kde budete svedkami ocenenia najlepších jazdcov East cup-u 2019 RPV, MX Sport cup-u RPZ a Slovenského pohára, je určený nielen pre rodiny a známych, ale aj pre všetkých, ktorí majú v srdci pretekanie a motošport. Príďte aj vy podporiť pretekárov, ktorí budú spoločne s vami, oslavovať vytúžené víťazstvo.

Majstrovstvá Slovenska 10 tancov 2020

25. január o 10:00 hod., Aréna Poprad

Nenechajte si ujsť tie najlepšie kreácie a dych-vyrážajúce tanečné predstavenia v podaní tých najlepších tanečníkov, rôznych vekových kategórií, ktorí budú súťažiť o prvé priečky – už túto sobotu, priamo v Poprade.

Drahosh B2B Elsy

25. januára o 22:00 hod., Surprise

Techhouse, house, elektro, techno – to všetko v podaní top DJ dvojice Elsyho a Drahosha. Okrem masívnej tanečnej párty, môžeš očakávať to najlepšie zo špeciálneho výberu oboch autorov. Príď si aj ty vychutnať tú pravú porciu zábavy, pri ktorej si na svoje prídu nielen milovníci tohto žánru.

Cestovateľský festival: Cestou-necestou v Poprade

26. januára o 16:00 hod., Kino Tatran

Obľúbený cestovateľský festival sa vracia do Popradu. Tentokrát vás zoberie 40000 km naprieč Amerikou, kde vás budú trápiť dlhé kroky, krátke jazdy, nedostatok spánku, či osem mesiacov bez stanu a strechy nad hlavou. Uvidíte aké je to byť náročným cestovateľom a neskôr, vám predstaví Continental Divide Trail – 5000 km dlhý chodník, kopírujúci skalisté pohorie – známe ako Rockie Mountains.

Chystáte sa mimo Poprad? Mohla by sa vám páčiť aj táto udalosť:

Shake Your Bum Bum Party

24. januára o 21:00 hod., Humno Tatry

Dj Francesco vám naservíruje jedinečný výber tanečných hitov, do rytmu ktorých sa dokážeš hýbať celú noc – až do skorého rána. Zaži to pravé piatkové odviazanie, ktoré ťa bezodkladne očakáva.

Ako to vyzeralo na tohtoročnom Tatry Ice Master si môžete pozrieť v priloženej galérií.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Ľadová krása na FOTKÁCH: Tatry Ice Master 2020
28
Galéria

Rýchle správy

Najčítanejšie