Pavol Hrabovský Rôzne

TOP víkendové akcie v Poprade: Rapový koncert, folklórne vystúpenie či kultúra Slovanov

Víkend sa nám nezadržateľne blíži. Chystáte sa tento víkend niekam vyraziť? Nechajte sa inšpirovať naším výberom a navštívte niektoré z udalostí, ktoré sme pre vás vybrali.

Ilustračný obrázok k článku TOP víkendové akcie v Poprade: Rapový koncert, folklórne vystúpenie či kultúra Slovanov
Zdroj: TASR

Staroslovanskí Bohovia

8. Novembra o 18:00 hod., Dom Kultúry

Popradská skupina Alimah fusion a Divadlo Alchýmie Vás srdečne pozýva na divadelno – tanečné predstavenie s názvom Staroslovanskí bohovia. Čakajú vás pútavé tance s efektnými rekvizitami , originálne kostýmy, šermiarsky súboj – to všetko spojené do uceleného divadelného príbehu, ktorý sľubuje jedinečný zážitok.

Dragonflies

8. novembra o 20:00 hod., Klub 44

Popradská kapela Dragonflies opäť vystúpi na domácej pôde. Nové pesničky, autentický zážitok a hudba v štýle alternatívneho rocku a bluesu, ktorú si nemôže nechať ujsť žiaden fanúšik tohto žánru.

FK Poprad vs ŽP Šport Podbrezová

9. novembra o 16:00, NTC Poprad

Popradský futbalový tím čaká ťažký súper v podobe ex-prvoligistu z Podbrezovej. Popradčania sú postavení pred takmer povinné víťazstvo, pri príležitosti posledného 17. kola. Podarí sa Popradu doma vybojovať cenné víťazstvo? To zistíme už túto sobotu.

GLEB – Gauč ‚n‘ Bass Tour

9. novembra o 21:00, Rock Fabric

Očakávaná tour Gauč ‚n‘ Bass, k úspešnému albumu Gauč Storytelling, prichádza už tento víkend do Popradu. GLEB pri oslave svojho druhého štúdiového albumu sľubuje šou, ktorú si ako fanúšik slovenského rapu nemôžeš nechať ujsť.

Šarišanci v Poprade – So srdcom TOUR

10. novembra o 16:00 hod., Dom Kultúry

Koncertná TOUR známej ľudovej hudby ŠARIŠANCI pri príležitosti vydania nového albumu s názvom “SO SRDCOM Šarišského temperamentu”. Zaznejú tie najznámejšie šarišské, rusínske, temperamentné rómske, či autorské piesne v podaní cimbalovej muziky. Príjemný podvečer v objatí slovenského folklóru.

Zima čoskoro zaklope na dvere. Pre tých ktorí majú radi sviatočný čas, máme pripravenú galériu z výstavy Betlehemy, ktorá práve prebieha v Tatranskej Lomnici.

Sledujte nás aj na našom FacebookuInstagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Popradu a okolia.

Výstava v Tatranskej Lomnici: Betlehemy sú našim národným pokladom
10
Galéria

Hl. foto: Ilustračné

Rýchle správy

Najčítanejšie